>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ktoś pisał że w meczu Romy rezerwowy strzeli gola. Może nie Totii ale Perotti. Brawo
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Tak myślałem, ale co się dziwić, po człowieku który pisze że nie ma większych szans żeby wszedł kupon zamiast czekać na koniec meczu ...
Wyraziłem swoją niewiążącą opinię na podstawie obserwacji i własnych przemyśleń, która nie musi świadczyć, że kupon nie wejdzie. A poprzedni wpis był ironią, jakbyś raczył zauważyć. Pozdro.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Korona - Legia under 2,5 @2,01 ✅
Termalica - Jaga under 3,5 @2,06 ✅


@4,14 Jedziem STS !
✅ ✅

Chociaż 1 min po napisaniu tego co obstawiłem, co nie którzy skazywali mój kupon już na porażkę, ale na tym forum to normalka
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
✅ ✅

Chociaż 1 min po napisaniu tego co obstawiłem, co nie którzy skazywali mój kupon już na porażkę, ale na tym forum to normalka
A skończ pieprzyć, nie taka znowu normalka, tylko ktoś wyraził opinię a Ty się obruszyłeś jakbyś przynajmniej dostał w twarz.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Wyraziłem swoją niewiążącą opinię na podstawie obserwacji i własnych przemyśleń, która nie musi świadczyć, że kupon nie wejdzie. A poprzedni wpis był ironią, jakbyś raczył zauważyć. Pozdro.
Jakbyś raczył zauważyć, również odpowiedziałem irioną (ale widocznie nie zauważyłeś), szkoda tylko że pierwszy nie napisałeś jakie wnioski wyciągnąłeś na podstawie obserwacji tych meczy i jakie widzisz tu typy np. overy. Bez pozdrowień
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
A skończ pieprzyć, nie taka znowu normalka, tylko ktoś wyraził opinię a Ty się obruszyłeś jakbyś przynajmniej dostał w twarz.
Obruszyłem ? Odpowiadam tylko, mam prawo tak jak on do własnej opinii ;)
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
✅ ✅

Chociaż 1 min po napisaniu tego co obstawiłem, co nie którzy skazywali mój kupon już na porażkę, ale na tym forum to normalka
Popłacz się jeszcze, że ktoś wyraził negatywną opinię na temat twojego zakładu.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Popłacz się jeszcze, że ktoś wyraził negatywną opinię na temat twojego zakładu.
Widzisz dalej prowokujesz, chociaż ja wyraziłem swoją opinię. Wypowiedź na poziomie podstawówki &quot;popłacz się&quot; , nie muszę płakać bo nie przegrałem hajsu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom