>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
oj Dutra ???? przynajmniej Juzny oszczedzi dzisaj rakiety tenisowe i mniej szwow na twarzy bedzie, jak go przejdzie to i tak w kolejnej rundzie nie pogra.
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Tiafoe nie sądze by dostal 0-3 mozna grac w jego strone. Ciekawi mnie Gasquet w jakiej jest formie De Greef powinien sie mu postawic. 1,11 na Gasqueta zanizone na tyle ze mozna zagrac handikapy na Belga.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Czemu, dobry typ. Errani często ostatnio pokazywała że czajnik w głowie ;)
bardziej to juz chyba lata leca to juz nie ta sama zawodniczka a Doi lubi 3 setowki podobna sytuacja jak z Youngiem troche a jak mi wychodzi z tego ako ponad 9 to jak tego nie zagrac
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Kiki nic nie gra,albo szybko odda seta albo będzie krecz nie warto raczej ładować. Zapowiada się niezła sensacja ????
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Kiki nic nie gra,albo szybko odda seta albo będzie krecz nie warto raczej ładować. Zapowiada się niezła sensacja ????
Kiki tez trzaskala te turki przed Garosem zamiast sie oszczedzac ale mimo wszystko to innego kalibru zawodniczka, spodziewalem sie, ze bedzie potrafila rozlozyc sily na taki turniej a tu ladny kabaret sie szykuje.
biore Brady po 2.20 Jennifer fizycznie nie odpusci na pewno
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Brady @ 1.8 WH

Z przykrością pogram na Amerykankę, bo kontuzja uniemożliwia Kiki granie na swoim normalnym poziomie.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Sam na kiki chciałem załadować że wygra RG ale widzę że opieszałość czasami popłaca ???? dziś parę tasiemek pójdzie z dymem kurs 1.07 ????
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Brady @ 1.8 WH

Z przykrością pogram na Amerykankę, bo kontuzja uniemożliwia Kiki granie na swoim normalnym poziomie.
w dodatku juz widac bylo, ze slabnie w meczu z Georges nie spodziewam sie tu nic dobrego dla Kiki chociaz lubie ja bo czesto na niej wygrywam
 
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Wszystko co wchodzi to jak w masło albo izzy a jak nie wejdzie to wzmianki ciężko znaleźć a jak już to same nieprzyjemne komentarze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom