>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Przecież to cieniasy z tego Brunszwiku jak uj, chłopak ma patelnie i wali w kosmos.
Hajto ładnie ich ciśnie
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Przecież to cieniasy z tego Brunszwiku jak uj, chłopak ma patelnie i wali w kosmos.
Hajto ładnie ich ciśnie
To nie za dobrze świadczy o defensywie &quot;wilków&quot; skoro takie cieniasy juz miały 3 &quot;setki&quot; :cool:
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Jak Braunschweig strzeli gola to się dopiero posypie. Przecież ten Wolfsburg z tą obroną to jakaś patologia ????
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Frosinone przez całą drugą połowę w przewadze zawodnika, a chwilę po kartce w doliczonym czasie gry już było bliskie strzelenie gola. 1.65.
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Al-Ain-Esteghlal, 1 połowa Al-Ain, kurs 3,7
Cisną
2:0 ✅✅✅
Mam nadzieje,że ktoś pograł. Wystarczyło spojrzeć w statsy. Posiadanie ponad 70% sytuacje bramkowe 9-0. No i kurs 3,7 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
luzna opcja na jutro
Kolba - Grek 1.50
nie chce pisac o promocjach dnia, ale jezeli ten gosc serio bedzie chcial powalczyc w tym turnieju to 1.50 to jakis ****** dar, mam nadzieje, ze Atp tego nie wykorzysta w swoim przemowieniu, Jak kyrgios a nie powinien, jezeli przypajacuje to nikt na to wplywu mial nie bedzie, ale nie wydaje mi sie, zeby Nicki odpadl w pierwszych rundach, moze swir jest ale jakies tam ambicje ma, ja to biore WTA 1-0 dla mnie
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
luzna opcja na jutro

Kolba - Grek 1.50
nie chce pisac o promocjach dnia, ale jezeli ten gosc serio bedzie chcial powalczyc w tym turnieju to 1.50 to jakis ****** dar, mam nadzieje, ze Atp tego nie wykorzysta w swoim przemowieniu, Jak kyrgios a nie powinien
Musicie dać jakieś zasady bo też kursy będziecie mieć różne :grin:
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
luzna opcja na jutro
Kolba - Grek 1.50
nie chce pisac o promocjach dnia, ale jezeli ten gosc serio bedzie chcial powalczyc w tym turnieju to 1.50 to jakis ****** dar, mam nadzieje, ze Atp tego nie wykorzysta w swoim przemowieniu, Jak kyrgios a nie powinien, jezeli przypajacuje to nikt na to wplywu mial nie bedzie, ale nie wydaje mi sie, zeby Nicki odpadl w pierwszych rundach, moze swir jest ale jakies tam ambicje ma, ja to biore WTA 1-0 dla mnie
To może jeszcze ustalcie RAZEM minimalny kurs, żebyście nie grali po 1,15 ????
ATP będzie zapewne korzystał z przyzwoitych kursów czyli powyżej 1,8
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
luzna opcja na jutro

Kolba - Grek 1.50
nie chce pisac o promocjach dnia, ale jezeli ten gosc serio bedzie chcial powalczyc w tym turnieju to 1.50 to jakis ****** dar, mam nadzieje, ze Atp tego nie wykorzysta w swoim przemowieniu, Jak kyrgios a nie powinien, jezeli przypajacuje to nikt na to wplywu mial nie bedzie, ale nie wydaje mi sie, zeby Nicki odpadl w pierwszych rundach, moze swir jest ale jakies tam ambicje ma, ja to biore WTA 1-0 dla mnie
tez jakis czas temu zwrocilem uwage na te spotkanie, a zeby bylo smieszniej na poczatku bylo cos kolo 1.30 i caly czas rosnie. Chyba ze czegos nie wiemy i ze zdrowiem Nicka nie jest do konca wszystko w porzadku, ale kurs na pewno warty pogrania
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
tez jakis czas temu zwrocilem uwage na te spotkanie, a zeby bylo smieszniej na poczatku bylo cos kolo 1.30 i caly czas rosnie. Chyba ze czegos nie wiemy i ze zdrowiem Nicka nie jest do konca wszystko w porzadku, ale kurs na pewno warty pogrania
Nick ma dobrze w czubie, ja to zagram pomimo presji wywolywanej przez kozakow z forum. Na teamt Nicka mozna duzo powiedziec, ze pajacale to jest zawodnik ktory traktuje takie wlasnie turnieje jak itfy reszte sam sobie dopowiedz.
mialobyc w konkursie to ***** dalem i puscilem jak ktos chce co mnie skierowalo do czegos takiego to na priv albo wogole
prosze nie sugerujcie sie moimi postami, ja o tenisie nie mam zielonego pojecia a posty swoje wystawiam tylko ze wzgledu za nadszarpanie mojego ego flatego nie grajcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom