>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Kokkinakis szacun. Ten gość przez ostatnie 2 lata zagrał tylko 2 mecze z czego jeden na olimpiadzie
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
no właśnie dlatego pytam czy coś się stało w trakcie meczu, czy po prostu ten Lokoli to taki wiesiek? jego machnięcie łapą było opór wieśniackie

w jednej z wczesniejszych przerw wdal sie z Klizanem w dyskusie nasladujac jak wczesniej wolno poruszal sie na korcie a teraz jak raptem odzyl. sugerowal mu chyba ze symulowal jakas kontuzje we wczesniejszym secie czy cos takiego
 
M 272

mientosek

Użytkownik
w jednej z wczesniejszych przerw wdal sie z Klizanem w dyskusie nasladujac jak wczesniej wolno poruszal sie na korcie a teraz jak raptem odzyl. sugerowal mu chyba ze symulowal jakas kontuzje we wczesniejszym secie czy cos takiego
Powinien się cieszyć, że Klizan dał mu 2 sety wygrać na Szlemie i mu jeszcze za to podziękować, a nie zachowuje się jak kretyn.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Powinien się cieszyć, że Klizan dał mu 2 sety wygrać na Szlemie i mu jeszcze za to podziękować, a nie zachowuje się jak kretyn.
&quot;A co tam oddam mu 2 sety, niech ma na zachętę i tak nie mam co robić po meczu&quot; - Klizan 2017, ludzie o czym Wy piszecie? :grin:
 
M 272

mientosek

Użytkownik
&quot;A co tam oddam mu 2 sety, niech ma na zachętę i tak nie mam co robić po meczu&quot; - Klizan 2017, ludzie o czym Wy piszecie? :grin:
Nie no to przecież jasne, że ktoś tak normalny jak Klizan oddaje seta do zera z młodym niemal 23 letnim talentem z top300 z Francji, nie ma w tym nic dziwnego :cool:
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kolejna niespodzianka się szykuje, młodszy z braci Zverev jedną nogą poza turniejem.
Z ta niespodzianka to przesada. Verdasco uznana marka , wiadomo bylo ze latwo nie bedzie. W ogole jesli ktos gral na Zvereva w takim meczu to musial zwariowac.
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Dobry typ w tenisa znalazłem Safranek - Fanselow 1 1.95. Nie wiem jakim cudem Fanselow jest faworyzowany. Może na hardzie takie kursy by przeszły ale na clayu to Safranek jest jeden level wyżej
✅ 6:3 , 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Z ta niespodzianka to przesada. Verdasco uznana marka , wiadomo bylo ze latwo nie bedzie. W ogole jesli ktos gral na Zvereva w takim meczu to musial zwariowac.
Verdasco to dziad i spierdolina umysłowa oraz chyba najbardziej wyzywana osoba na tym forum poza Paire i Brownem, Zverev powinien go pyknąć 3-0
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Hahaha, co Tiafoe odwala w tym 2 secie odkąd oglądam ???? Współczuje Diego, że musi się z takim kimś męczyć na korcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom