>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
nie zgodze sie..makarova jest on fire szybka duzo winnerow ma forme wiec nawet 20 bedzie imo nie mozna mowic ze pokonujesz nr1 i to.zaden wyczyn...sama presja stanac naprzeciwko nr1 to problem chyna ze nigdy w turniejach tenisa nie grales bo ja w kilkuset i zdajac test potwierdzila dla mnie ze jest gotowa w rg na dobry wynik a od dawna puka w wta....
Chcesz coś jeszcze mądrego dodać? Może i grałeś w kilkuset turniejach. Nie wiem czy na korcie czy u bukmachera, ale wiem jedno za dużego pojęcia to o tenisie nie masz.
PS Wypadałoby trochę dokładniej się wysławiać bo ciężko zrozumieć to co piszesz. Nie wiem czy to standard u Ciebie czy tez może zagotowałeś się po tym jak napisałem że Makarova może polecieć
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Biorąc pod uwagę,że to Filipiny to te 16pkt,to żadna przewaga. San Miguel,dużo lepszy skład,Blacwater to zbieranina,która trzeba powiedzieć,że jest ostatnio w formie.
San M 2.20
✅✅
Wczorajszy Oldenburg na ⛔
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
z kursami 1,01 - a i to wcale nie jest takie łatwe.
Do tego, że zawodniczki mają gorsze dni lub im się nie chce się przyzwyczaiłem. Ale do komentatorów, którzy przyszywają do mało sportowej postawy profesjonalizm i głupie usprawiedliwianie już nie mogę. Bo to jest po prostu bez sensu.
Swoją drogą ciekawe jakby wyglądał tenis (i nie tylko) komentowany z punktu widzenia bukmacherskiego. Wydaje mi się, że emocje na tenisie skoczyłyby o kilkaset %
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bardzo optymistycznie, swoją drogą kurs powinien być dużo większy
Zacząłem dopiero oglądać od 1:3 w drugim i widać ze jest zacietosc u petry te okrzyki przemawiają ze nie puści. Do ostatniej chwili będzie walczyć a po drugiej stronie szalona amerykanka i mi to wystarcza.
Juz 4:3 petra
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
petra strasznie drewniana widać brak ogrania przy siatce wyrzuca wszystko w aut..
9 gem mattek 2,5 Uni za 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom