>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Mam pytanie dla ogob ktore graja w tenisa ziemnego, jaka rakieta bedzie najlepsza dla osob poczatkujacych ?
Wypatrz na początek sobie coś używanego na olx bo tam można coś ciekawego znaleźć po naprawdę zajebistej cenie. I moim zdaniem na takich rakietach jest grać najlepiej. Ja kupiłem teraz rakietę Heada nową ale firmowy naciąg jest tak tandetny, że wróciłem do swojej starej dobrej rakiety z decathlonu. ???? Jednak w lipcu lecę do Włoch do pracy i tam sobie kupię jakąś konkretną. Moim zdaniem najważniejszy jest naciąg abyś dobrze czuł piłkę ????
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Wypatrz na początek sobie coś używanego na olx bo tam można coś ciekawego znaleźć po naprawdę zajebistej cenie. I moim zdaniem na takich rakietach jest grać najlepiej. Ja kupiłem teraz rakietę Heada nową ale firmowy naciąg jest tak tandetny, że wróciłem do swojej starej dobrej rakiety z decathlonu. ???? Jednak w lipcu lecę do Włoch do pracy i tam sobie kupię jakąś konkretną. Moim zdaniem najważniejszy jest naciąg abyś dobrze czuł piłkę ????
a co bys polecil ? moze cos konkretnego, bo aj jestem kompletnie zielony ;)
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ktoś zapodał typ i ludzie ładują, nic z takich informacji nie wynika...ale jeżeli gracie to powodzenia ????
nie codzienny widok w lidze brazylijskiej jak na 1x2 leży 54k a na over 1,5 ponad 140k (łącznie było 207k w 1,5ht)

⛔ kto pograł to niestety minusik chociaż warto było próbować...
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
a co bys polecil ? moze cos konkretnego, bo aj jestem kompletnie zielony ;)
Na początku nie szalej z cenami rakiet bo być może będziesz żałować, a jak masz tańszą to mniejszy ból serca jak nią pie**olniesz o kort ze złości, że zagranie, które miało być kończące okazało się wielkim klopsem. :p Na początku kup sobie jakąś rakietę do 100PLN, najlepiej z tych znanych firm typu Wilson, Babolat, Prince, Head etc. Ja tam sobie też cenie decathlonowe Artengo bo firmowy naciąg naprawdę jest dobry. Pograsz sobie 2-4 miesiące i będziesz już miał o wiele większą wiedzę na temat tego jaką rakietą chcesz grać. Mój ziomek ma jedną rakietę za 80 PLN i ogrywa starszego mężczyznę, który ma 3 rakiety po 500 PLN za sztukę, więc wiesz... :p
 
5567 719

5567

Użytkownik
Na początku nie szalej z cenami rakiet bo być może będziesz żałować, a jak masz tańszą to mniejszy ból serca jak nią pie**olniesz o kort ze złości, że zagranie, które miało być kończące okazało się wielkim klopsem. :p Na początku kup sobie jakąś rakietę do 100PLN, najlepiej z tych znanych firm typu Wilson, Babolat, Prince, Head etc. Ja tam sobie też cenie decathlonowe Artengo bo firmowy naciąg naprawdę jest dobry. Pograsz sobie 2-4 miesiące i będziesz już miał o wiele większą wiedzę na temat tego jaką rakietą chcesz grać. Mój ziomek ma jedną rakietę za 80 PLN i ogrywa starszego mężczyznę, który ma 3 rakiety po 500 PLN za sztukę, więc wiesz... :p
To jest klucz sukcesów &quot;ziomka&quot;. Nie rakieta :]:razz::cool:;)
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Panowie, jest jakaś apka na Androida lub strona ze streamami, która będzie działała na telefonie, na której będę mógł obejrzeć m.in. NHL?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Na początku nie szalej z cenami rakiet bo być może będziesz żałować, a jak masz tańszą to mniejszy ból serca jak nią pie**olniesz o kort ze złości, że zagranie, które miało być kończące okazało się wielkim klopsem. :p Na początku kup sobie jakąś rakietę do 100PLN, najlepiej z tych znanych firm typu Wilson, Babolat, Prince, Head etc. Ja tam sobie też cenie decathlonowe Artengo bo firmowy naciąg naprawdę jest dobry. Pograsz sobie 2-4 miesiące i będziesz już miał o wiele większą wiedzę na temat tego jaką rakietą chcesz grać. Mój ziomek ma jedną rakietę za 80 PLN i ogrywa starszego mężczyznę, który ma 3 rakiety po 500 PLN za sztukę, więc wiesz... :p
Dla mnie tekst dnia ???? ???? bo takie zyciowe
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Na początku nie szalej z cenami rakiet bo być może będziesz żałować, a jak masz tańszą to mniejszy ból serca jak nią pie**olniesz o kort ze złości, że zagranie, które miało być kończące okazało się wielkim klopsem. :p Na początku kup sobie jakąś rakietę do 100PLN, najlepiej z tych znanych firm typu Wilson, Babolat, Prince, Head etc. Ja tam sobie też cenie decathlonowe Artengo bo firmowy naciąg naprawdę jest dobry. Pograsz sobie 2-4 miesiące i będziesz już miał o wiele większą wiedzę na temat tego jaką rakietą chcesz grać. Mój ziomek ma jedną rakietę za 80 PLN i ogrywa starszego mężczyznę, który ma 3 rakiety po 500 PLN za sztukę, więc wiesz... :p
kupilem sobie perwsza rakiete na szperach za 35zl, bralem taka ktora byla w najlepszym stanie, jednak ta nie jest wywazona 50/50, raczka jest ciezsza i lipnie sie gra
 
5567 719

5567

Użytkownik
heh miec tyle szans i nie ogarnac....i na 0 dzis, wliczajac nerwy to na ⛔ ⛔ ⛔
Ej ti pi, wygrałem wyjątkowo na patologii dziś jak to piszesz często. Zagrałem pre under 171,5 w meczu Dallas Wings - Minnesota Lynx. W przerwie linia wisiała 179,5, lekki stresik był, ale skończyły na 165 pkt. (6 pkt zapasu) :cool::grin::razz::];):jupisdfgdfg::mrgreen::browar565: ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Na nockę zagram sobie jeszcze Estiudantes w Argentynie po 2,50,ale oszczegam,łatwo nie będzie:]
Regatas-Estiudantes.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ej ti pi, wygrałem wyjątkowo na patologii dziś jak to piszesz często. Zagrałem pre under 171,5 w meczu Dallas Wings - Minnesota Lynx. W przerwie linia wisiała 179,5, lekki stresik był, ale skończyły na 165 pkt. (6 pkt zapasu) :cool::grin::razz::];):jupisdfgdfg::mrgreen::browar565: ????
graty, widze masz nosa do wnba. U mnie patologia na odwrot. przy 2:0 dla Tunezji na live bylo Tunezja -1.5 seta po 1.1 cos. Ja mialem pograne pre -1.5 po 2.6 i qwa nie ogarna zeby nie wiem co.Ja juz man tak ze jak widze kurs nizszy niz 1.8 to mnie chce szlak trafic bo wiem ze w wiekszosci to sa kursy z d...wyjete.Zanim sie mecz skonczy to jeszcze z 10 razy sie kursy zmienia...
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
heh miec tyle szans i nie ogarnac....i na 0 dzis, wliczajac nerwy to na ⛔ ⛔ ⛔
Oglądałem na ten mecz. 3 i 4 set polegał na tym, że Tunezyjczycy więcej mogli, ale Czarnogórcy więcej chcieli. W TB obie ekipy wspięły się na swój normalny poziom sportowy i różnicę było widać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom