>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
61:34...27roznicy, no to czekamy na druga polowe ????
e: Za firanki Stars +5.5 w 1szej kwarcie z Minnesota @ 1.87 @ 5Dimes. Za chwile zaczynaja.
e: Stars nie Sparks.
14:14...⛔ ⛔ ⛔ tak to jest grac za firanki:p. Handicap -5.5 a prawdziwa linia to 0.5...bo wynik po 14. Nie ufajcie bukmacherom!!!bo robia nas w bambuko z kursami ???? . Dla niewtajemniczonych, w prawdopodobienstwie jest cos takiego jak Teoria Bayeza. Kto sie z nia zapozna napewno zrozumie o czym mowie.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Stars 31:36 Lynx...5 pkt przewagi do Ht. a wiec mozemy obliczyc ile buki nas chcialy oskubac.
http://www.wyniki.com/mecz/h6iIY4ZS/#zestawienie-kursow;handicap-azjat;1-polowa
Ten mecz to jest -5.5 handi. a wiec kursy powinny byc 1.19 na Lynx, wtedy kurs na handi by sie zgadzal. Powinno byc 1.19 a bylo 1.03 ???? , 0.16 zabrali dla siebie buki.
P.S. http://www.wyniki.com/mecz/h6iIY4ZS/#zestawienie-kursow;handicap-azjat;koniec-po-dogrywce
a tu mozna zauwazyc jak 1.3 nie wchodzi:p Blogoslawieni Ci co tam pograli Hiszpanki -15.5 @ 3.21. Ja nie pogralem, mialem under bo linia 126. Taka sama jak w w meczu Francji:p:p a Francja to poziom lepszy niz Belgowie. Buki chca robic z ludzi debili. Nie dawajcie sie.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Mystics +21 @ 2.16 za stala stawke. Chicago im wiecej time outow tym gorzej graja ????
97:63....⛔ ⛔ ⛔ 34 punkty, pogrom!
@Szeryf, bo za malo minut gra ???? na dluzsza mete ja nie wpuszczaja bo zanim ona dobiegnie z jednego konca na drugi to juz jest rebound i znowu bieg w druga strone ???? ????
Stars 62:55, w pre kurs 15...przexenili bukmacherzy Stars czy poprostu zanizyli kursy na to co ludzie chcieli sobie pograc do dubelka tripelka itp?
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ej ti pi, oczywiście, ze oglądałem moja ukochaną. Ladnie ubila za 3, ale aż dziwne, ze nic nie chudnie jak tak czesto grają. Musi faktycznie nadrabiać ostro miedzy meczami.

Oglądam &quot;Człowiek z żelaza&quot; na Kino Polska. Ale Boguś Linda młody ????

Srars ładnie się trzymają w meczu widzę. Po 1 kwarcie linia na Dallas byla 63,5 a tu prawie po 3q zrobiony over.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
tylko ze nie ma co....eh
pS. Jest!!! meczyk w Meksyku. Za godzinke mecz, to prawie czas na analize statow.
Hermossilo vs Gaymas. w kosza oczywiscie. Statow ogolnodostepnych nie ma na flashscore itp wiec over under pewnie z d... wyjete. Takze bedzoe trzeba obczaic.
ps2. Ok strone ze statami juz znalazlem. Gdzie lepiej o staty jak nie na oficjalnej stronie klubu? taki bukmacherski &quot;trik&quot; jakby ktos kiedys sie zastanawial:p
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Rayos de Hermossillo vs Gaymas zapowiada sie over niestety. Plusem jest ze wiem skad buki wytrzasnely to 177, ale wiem ze tez jest to oderwane od rzeczywistosci. Tam minimum 7+ od lini bedzie w jedna linie druga strone czy 170 i mniej lub 184 i wiecej. Warto bedzie poczekac na live. 191-194 jesli bedzie na live to mozna atakowac under. Oscyluje tutaj w granicach 184-187.
Ja sie bede czail na to 191.5 na live jesli bedzie za 2 stawki. Mecz za 5 min.
w Pinheros teraz Under 203.5 Polecam. Napewno value. Rzucili 99 a wiec 104 na 2ga polowe...czyli 52 na kwarte a tylko w 1szej kwarcie przekroczyli 52. Dodatek to fakt ze juz 11 pkt przewagi i 6 pkt z rzutow obu druzyn na cala polowe takze nie kwapia sie do fauli.
e: linia w Pioneros jeszcze niedawbo 209.5, teraz 197.5 ???? 209 czyli mieli ugrac 6 pkt wiecej niz srednia a wiec 58 pkt...a skonczylo sie tylko na 46:p Watpie ze i teraz ugraja 52, buki trzymaja dalej 52 zatwardziale. Mozna pograc ale juz ryzyko.
e: Hehe jak buki sztucznie zawyzaja linie, przyklad jak talala. Niby mialo byc 104 na 2ga polowe(52 na kwarte) a tylko ledwo 46 i 47:p. Co do underu Hermosillo to sie nie doczekamy juz niestety. Anomalia. Jesli sie zakonczy mecz tak jak wskazuja linia na live czyli 153.5 to bedzie to drugi raz na caly sezon tych dwoch druzyn zeby bylo ponizej 160...Srednie wyniki 173 i w gore. No nic, pora spac. Sesja koszykowki sie konczy a zaczyna poranne skladanie tasiemek na &quot;Hello Wimbledon&quot; po kursach 1.15, 1.2, jakis 1.33-1.36 i na podbitke ako 1.08 ???? ???? Takie tasiemki skladaja dziadki w STSie i na takich wlasnie buki zarabiaja, pamietajcie o tym! Pozdro!
P.S. A pozniej teksty typu: Panowie, pare tysiecy do wyciagniecia, Kerber(1.05) zamyka mi kupon. Ogarnie? ???? ???? ????
Ciezko lub prawie wogole jest mozliwosc znalesc tekst typu: Panowie, Bouchard(2.75 kurs) zamyka kupon na 5 tysiecy. Ogarnie ze Strycowa?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mag-60025 26

mag-60025

Użytkownik
Rayos de Hermossillo vs Gaymas zapowiada sie over niestety. Plusem jest ze wiem skad buki wytrzasnely to 177, ale wiem ze tez jest to oderwane od rzeczywistosci. Tam minimum 7+ od lini bedzie w jedna linie druga strone czy 170 i mniej lub 184 i wiecej. Warto bedzie poczekac na live. 191-194 jesli bedzie na live to mozna atakowac under. Oscyluje tutaj w granicach 184-187.
Ja sie bede czail na to 191.5 na live jesli bedzie za 2 stawki. Mecz za 5 min.

w Pinheros teraz Under 203.5 Polecam. Napewno value. Rzucili 99 a wiec 104 na 2ga polowe...czyli 52 na kwarte a tylko w 1szej kwarcie przekroczyli 52. Dodatek to fakt ze juz 11 pkt przewagi i 6 pkt z rzutow obu druzyn na cala polowe takze nie kwapia sie do fauli.

e: linia w Pioneros jeszcze niedawbo 209.5, teraz 197.5 ???? 209 czyli mieli ugrac 6 pkt wiecej niz srednia a wiec 58 pkt...a skonczylo sie tylko na 46:p Watpie ze i teraz ugraja 52, buki trzymaja dalej 52 zatwardziale. Mozna pograc ale juz ryzyko.

e: Hehe jak buki sztucznie zawyzaja linie, przyklad jak talala. Niby mialo byc 104 na 2ga polowe(52 na kwarte) a tylko ledwo 46 i 47:p. Co do underu Hermosillo to sie nie doczekamy juz niestety. Anomalia. Jesli sie zakonczy mecz tak jak wskazuja linia na live czyli 153.5 to bedzie to drugi raz na caly sezon tych dwoch druzyn zeby bylo ponizej 160...Srednie wyniki 173 i w gore. No nic, pora spac. Sesja koszykowki sie konczy a zaczyna poranne skladanie tasiemek na &quot;Hello Wimbledon&quot; po kursach 1.15, 1.2, jakis 1.33-1.36 i na podbitke ako 1.08 ???? ???? Takie tasiemki skladaja dziadki w STSie i na takich wlasnie buki zarabiaja, pamietajcie o tym! Pozdro!

P.S. A pozniej teksty typu: Panowie, pare tysiecy do wyciagniecia, Kerber(1.05) zamyka mi kupon. Ogarnie? ???? ???? ????
Ciezko lub prawie wogole jest mozliwosc znalesc tekst typu: Panowie, Bouchard(2.75 kurs) zamyka kupon na 5 tysiecy. Ogarnie ze Strycowa?
Zgadzam się w 100%
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
P.S. A pozniej teksty typu: Panowie, pare tysiecy do wyciagniecia, Kerber(1.05) zamyka mi kupon. Ogarnie? ???? ???? ????
Ciezko lub prawie wogole jest mozliwosc znalesc tekst typu: Panowie, Bouchard(2.75 kurs) zamyka kupon na 5 tysiecy. Ogarnie ze Strycowa?
Co ty opowiadasz, tyle dziś pewniaków z kwali do Wimbla. Kurs 1.15 zawsze wchodzi. ZAWSZE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom