>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Dobry pomysł na tych Turków w deblu . w Uni widze kurs z 6.00 --&gt; 3.75 . Berlocq i Sousa z deblem nie maja za wiele wspólnego , a nie dość ze mogą oddać to do tego Turcy graja w tego debla o wiele więcej , choć tylko na tureckim podwórku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
Dobry pomysł na tych Turków w deblu . w Uni widze kurs z 6.00 --&gt; 3.75 . Berlocq i Sousa z deblem nie maja za wiele wspólnego , a nie dość ze mogą oddać to do tego Turcy graja w tego debla o wiele więcej , choć tylko na tureckim podwórku.
Nie wiem czy to warte ryzyka jest.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Po jakiego barana trzymają spotkania z Eastbourne i Londynu na live w unibe cie? Co, tak będą wisieć do piątku jak będzie padać? Jakiś absurd
Dzieje sie tak poniewaz firma placi za transmisje i skoro placi to korzysta . W dupie maja , ze pada i nie bedzie meczow , pozniej sie moga pochwalic , ze 50% spotkan puszczali na live z danego turnieju z transmisja
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Czechy U21 - Egipt U21 - siatka
Co tam chłopaki odwalają to nie mam pytań. 1. set: 15-11 =&gt; 19-25; drugi set: 21-17 =&gt; 23-25 (dwa punkty w tej serii zdobyli po nieudanych serwisach rywali). Miałem wjeżdżać w Czechów mocno, ale mam obawy. Ktoś coś wie więcej na ten temat?
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Czechy U21 - Egipt U21 - siatka

Co tam chłopaki odwalają to nie mam pytań. 1. set: 15-11 =&gt; 19-25; drugi set: 21-17 =&gt; 23-25 (dwa punkty w tej serii zdobyli po nieudanych serwisach rywali). Miałem wjeżdżać w Czechów mocno, ale mam obawy. Ktoś coś wie więcej na ten temat?
Też oglądam i co gorsza, wszedłem w Czechów po 1.55 pod koniec 2 seta.. Dramat jak oni te sety oddali, szkoda gadać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom