>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Connecticut -6.5 na Ht @ 1.91 za stala stawke.Jak wejdzie to beda prawie 2 stawki i bedzie mozna za cos dobrze przycisnac jak wejdzie.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ej ti pi, ale widzę, ze juz nie grasz underkow w takich meczach jak ten. Cos mi się wydaje, ze to odrobinkę moja zasluga. Kilka razy Ci pisałem, ze przy takich drużynach jak Sun, to jesli juz grać, to tylko over :razz: A jak przytrafi sie underek, to tylko większy argument za tym, ze kolejny meczyk będzie overek jak ta lala. Co innego przy innych drużynach, tam underki maja racje bytu.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Connecticut -6.5 na Ht @ 1.91 za stala stawke.Jak wejdzie to beda prawie 2 stawki i bedzie mozna za cos dobrze przycisnac jak wejdzie.
Connecticut 48:38....⛔ ⛔ ⛔ ladnie ogarnely.

@Szeryf,nie do konca. Undery gralem, gram i grac bede, ale oczywiscie nie w kazdym meczu. Ja sie nie sugeruje tym ze ost 3 mecze w WNBA overy takze dzisiaj w Mystics musial byc under. Wrzucajac staty juz nie takie serie widzialem wiec wiem ze to nie ma nic wspolnego. Niektorzy juz zapomnieli jak pisalem ze Hiszpanki 10 meczy undery pod rzad, nawet final z kalifatem. Excela probuje rozbudowywac ale czasu tez nie ma plus sam fakt ze meczy nie ma. Dzisiaj w Nowej Zelandi sie bedzie analizowac.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Bede gral under 43.5 w 3ciej kwarcie w Connecticut jak tylko rzuca 1 rzut. Kurs 1.83 pewnie za 1.5 stalej stawki.

e: Under 43.5 w 3ciej kwarcie @ 1.86 w 5Dimes za 1.5 stawki poszlo!! Najwyzej bedzie na zero albo ponad 3 stawki zysku.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Polecam taki o to zakladzik z MLB.
W mojej ocenie wiecej niż 2.50 nie powinno tu być.
Angels-Dodgers
Druzyna 1. Kto pierwszy home run? Nikt @ 4.50 by 1xbet

O kurde, Juve, myślałem, ze zabanowany na śmierć razem z innymi maroonami zostales, a tu żyjesz jednak hehe ????
Zyje i to juz dobre pare miesiecy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Bede gral under 43.5 w 3ciej kwarcie w Connecticut jak tylko rzuca 1 rzut. Kurs 1.83 pewnie za 1.5 stalej stawki.

e: Under 43.5 w 3ciej kwarcie @ 1.86 w 5Dimes za 1.5 stawki poszlo!! Najwyzej bedzie na zero albo ponad 3 stawki zysku.
22:21.....⛔ ⛔ ⛔ Mamy to!!!! Ktos pogral razem ze mna, to moze rozliczac na minus:p Uff 43.5 na styk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5567 719

5567

Użytkownik
O kurde, Juve, myślałem, ze zabanowany na śmierć razem z innymi maroonami zostales, a tu żyjesz jednak hehe ????

E: No to ja nie wiem, chyba Cie pierwszy raz widzę. Nawet pamiętam raz się Ramba spytalem co z Toba, to tez nie wiedzial. Teraz tu tyle dzieciarni, ze aż z lezka w oku stare czasy wspominam : )
 
5567 719

5567

Użytkownik
95:89...⛔ ⛔ ⛔ Conn co zrobilo heh, 17 pkt roztrwonic. No nic zostalo 1.5 stawki.
Po prostu Connecticut - OVER. Prosta zasada : ). Pamietam jak w którymś meczyku przy plus 20, ostatnia minuta q4 i nie dość, ze szybkie, krotkie akcje w ataku, to jeszcze szybkie faule w obronie uskuteczniały. Świruski to są.


Piękna dziś nie pograła: (
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Po prostu Connecticut - OVER. Prosta zasada : ). Pamietam jak w którymś meczyku przy plus 20, ostatnia minuta q4 i nie dość, ze szybkie, krotkie akcje w ataku, to jeszcze szybkie faule w obronie uskuteczniały. Świruski to są.


Piękna dziś nie pograła: (
Wymyslasz, poprostu ciut przyhandlowaly. Przy 17 przewagi spokojnie siadal under, ale dali sobie zrobic runa az do 89:90, zeby nadrabiac punkty na faulach.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Wymyslasz, poprostu ciut przyhandlowaly. Przy 17 przewagi spokojnie siadal under, ale dali sobie zrobic runa az do 89:90, zeby nadrabiac punkty na faulach.
No gdzie wymyślam, Panie, gdzież bym smial... Porównaj sobie ilość posiadan ile maja te Panie w swoich meczach i inne ekipy. Mega overova drużyna to jest, granie underkow w ich meczach na dłuższą metę oznacza stratę kasy.



E: Messi stanie dzis na ślubnym kobiercu!!! News dnia! a ja lecę spać, juz po 6.00, moja pora : )
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom