>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Coś się wykombinuje ???? Zobaczymy.
No ciekawe jak to będzie wszystko szło z tymi DNSami i VPNami całymi, niezbyt ogarniam temat muszę przyznać i się zastanawiam czy jest sens w ogóle większy hajs wpłacać na Wimbla.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
San M gra w 7 zawodników, jak wylapią faulu,to tam różnie może być.
Kurs 3,80 był z kosmosu,nawet jeśli przegrają.
To najbardziej utytułowany zespół, tu widzę,akurat dużą motywację po stronie tnt,bo scenariusz praktycznie każdego roku to samo,czyli wszystko bierze San M.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Tak swoją drogą, dzisiaj 2 runda kwalifikacji do Majora Kraków i w sumie wyszedł mi fajny tripel. Co prawda to tylko BO1 i różnie może być, ale fajnie to wygląda.

GODSENT - mousesports @1.44
G2 Esports - Cloud9 @1.44
Team Dignitas - Immortals @1.33

@2.75 iforBet
Ktore najpewniejsze?? ;&gt; do zatopienia:d
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Już samo to ,że kurs że 1,47 poleciał na 1,25 daje do myślenia....Mimo wszystko to Filipiny i tu może być blow w jednej kwarcie.
Wiem, ale zostałem nazwany per &quot;chłopcze&quot; bo postawiłem na TnT po 3.2 - teraz sobie mogę zamknąć z zyskiem większym, niż 1,47 na Barmanów.:grin:
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Cytat:
Napisał Analyst -&gt;
tam są cyrki ale dzisiaj San Miguel to bierze. Można poczekać na live bo początkowo to pewnie TNT będzie wygrywało +20 i wtedy trzeba zagrać
by napisać,że:
Cytat:
Napisał Analyst -&gt;
Na San Miguel poleciało już do 1,20. Dobrze, że jeszcze za 1,45 pobrałem bo kto zna tą ligę ten wie, że oni dzisiaj wygrywają Tak na zmianę się chlopaki tam bawią

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANAL-ityku. Wróżbitą to TY jesteś,ale z analitykiem i logicznym myśleniem masz tyle wspólnego co Janowicz z utrzymywaniem nerwów na wodzy ????
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa - Porec Major


Virgen/Ontiveros vs Ermacora/Pristauz-Telsnigg 1 @ 1.40
Morais Filho/Barbosa Santos vs Brunner/Patterson 1 @ 1.30
Humana-Paredes/Pavan vs Carico/Fendrick 1 @ 1.40

@ 2.55 Dafabet



Trebel na godzinny południowe.
⛔⛔ kanarki wjebały z jankesami.



Siatkówka plażowa

Hughes/Claes vs Betschart N / Huberli 1 @ 1.85 Dafabet



Młode Amerykanki świetnie dysponowane. U Szwajcarek Betschart problemy w ataku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom