>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
I pozniej sie dziwia, ze French Open nazywaja najbardziej burackim szlemem...
Typ przegrany, ale najbardziej denerwujace byly te krzyki Mladenovic. Buractwo jak w meczu z Brady.
KIKI SIKI
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
A dajcie spokój.
Życzę, żeby ta Mladenovic ograła następna rywalka. Wielki doping od publiczności, a to jest farbowany lis a nie Francuska. Mladenovic? Bardzo dziwne jak na Francję nazwisko :p
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Dobra widze kurs na Kiri urósł jeszcze to uderzam grubo. Wszyscy ładują w Hiszpankę bo Kiri męczyła się z Rogers ale tutaj mecz będzie wyglądał inaczej myślę, że nawet 2:0 dla Francuzki. Zagrałem już raz po 2,40 ale widze teraz 2,50 to jeszcze dokładam ;)
Dwie piękne kobiety nic tylko oglądać
✅
No i tyle ;) 16 podwójnych błędów serwisowych a i tak wygrała. Nie wiem jaką ma ksywkę Mladenovic... ja na nią mówię sobie Kiri Krystyna nie rozumiem po co się przypieprzać o takie coś. I nie wiem gdzie ten TB ???
PS. tak po za tematem to Mladenovic i Thiem wygrywaja turniej starzy muszą ustąpić miejsca dla młodszego pokolenia ;)
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
✅
No i tyle ;) 16 podwójnych błędów serwisowych a i tak wygrała. Nie wiem jaką ma ksywkę Mladenovic... ja na nią mówię sobie Kiri Krystyna nie rozumiem po co się przypieprzać o takie coś. I nie wiem gdzie ten TB ???
Kiki
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Handi +2,5 seta za 2,02 na Ramosa trzeba mocno wjechać jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że Hiszpan nie ogarnie jednego seta.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Przepraszam. Sfrustrowalem sie.
Generlanie porazki sa do zaakceptowania, ale jezeli typ jest przegrywajacy i w parze idzie z tym buractwo zawodnika/zawodniczki (czyt. Kiki Mladenovic) to czlowiekowi tez czasem zaczynaja udzielac sie emocje. A Mladenovic drugi raz zachowuej sie nie w porzadku w tym turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom