>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
hehe Olympiakos:p 11:3 na 12:12....pogralem za firanki panate +9.5 na 1sza kwarte, ale jak cos to rozlicze na minus zeby nie bylo
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Islandia - Chorwacja 2 @2.0 bet365
sklad Chorwatow bardzo mocny mimo braku Rakitica, przy wygranje zapewniaja sobie komfotowa koncowke eliminacji. Islandia dobrze zorganizowana szczegolnie u siebie, moze to byc ciezki mecz ale Ukraina dala zarobic to teraz ide w strone Chorwatow
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
brawo pan sędzia.... kuponik na 1400 zł mi zabrał *****
to byla czysta ustawka, tamten go nawet nie dotknal, dopiero jak wpadli z pilka do bramki, po prostu byl silniejszy zadnego faulu nie bylo, oszust
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
laso dziś nie ogarniał za bardzo tematu i real plecy. ci na którcych postawił zawodzili ale ten ciągle dawał im minuty do gry a jak tylko byli na parkiecie to valencia odskakiwała na pare pukntów. chodzi głownmie o dwójkę randolph rudy. gdy nie grali real doskakiwał do rywali a nawet wychodził na prowadzenie. a jak tylko pojawiali się w grze gra przestawała się układać. laso kompletnie tego nie czuł i mamy remis 1:1
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
to byla czysta ustawka, tamten go nawet nie dotknal, dopiero jak wpadli z pilka do bramki, po prostu byl silniejszy zadnego faulu nie bylo, oszust
https://twitter.com/Bookieinsiders/status/873967746782040064
Jeden by uznał gola, drugi by odgwizdał faul. Szczególnie, że Irlandczyk nie uderzył tej piłki głową, tylko najpierw wpadł w obrońce i dopiero później piłka odbiła mu się od barku. Zakładam że gdyby przed zderzeniem uderzył piłkę głową to sędzia gola by uznał. Ale to już zależne od sędziego, inny mógłby gola uznać.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Darts:
Suljovic M. vs Reyes C. @2.45 Fortuna
Nie wiem skąd taka faworyzacja Suljovicia. W tym turnieju Cristo tanio skóry nie sprzeda, ja biorę taki kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom