>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Brussels +9,5 pkt-a po 1,79 bet-at-home, belgijska koszykówka, zaraz zaczynają, dwa poprzednie mecze wyrównane, jestem zdania, że ten finał tak szybko się nie skończy
✅ na 99%
rozpoczyna się czwarta kwarta, Brussels musiałoby przegrać czwartą kwartę 23 pkt-ami co jest NIEMOŻLIWE ;) na czyste zwycięstwo był piękny kurs ;)
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Mieliście kiedyś taka sytuacje?

Zagrałem w STSie, że Alonso będzie lepszy o Kvyata. Kvyat ukończył wyścig na 56 okrążeniu, a Alonso na 68 (zabrakło jednego do mety...) Regulamin tego pseudo buka mówi :

Wynik Wyścigu (Pojedynek Par): Zakłady zostaną rozstrzygnięte na podstawie oficjalnej
klasyfikacji. W sytuacji gdy żaden z zawodników nie ukończy wyścigu, o zwycięstwie
decydować będzie liczba ukończonych okrążeń. Jeśli obydwaj kierowcy ukończyli taką samą
liczbę okrążeń i nie skończyli wyścigu, zakłady będą nieważne.

No to dla mnie sytuacja jest jasna, Alonso wygrał tą parę, a rozliczyli jako zwrot. Wypowie się ktoś na ten temat ?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
over 0.5 na Islandii
1,61
Po stosunkowo spokojnej 1 połowie w 2 chłopaki się wzieli do roboty.
Kurs dobry bo jeszcze 35 min gry
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Mieliście kiedyś taka sytuacje?
Zagrałem w STSie, że Alonso będzie lepszy o Kvyata. Kvyat ukończył wyścig na 56 okrążeniu, a Alonso na 68 (zabrakło jednego do mety...) Regulamin tego pseudo buka mówi :
Wynik Wyścigu (Pojedynek Par): Zakłady zostaną rozstrzygnięte na podstawie oficjalnej
klasyfikacji. W sytuacji gdy żaden z zawodników nie ukończy wyścigu, o zwycięstwie
decydować będzie liczba ukończonych okrążeń. Jeśli obydwaj kierowcy ukończyli taką samą
liczbę okrążeń i nie skończyli wyścigu, zakłady będą nieważne.
No to dla mnie sytuacja jest jasna, Alonso wygrał tą parę, a rozliczyli jako zwrot. Wypowie się ktoś na ten temat ?
obydwaj mają wpisane w klasyfikacji końcowej DNF czyli nie ukończyli
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
obydwaj mają wpisane w klasyfikacji końcowej DNF czyli nie ukończyli
Zgadza się ale...

&quot;W sytuacji gdy żaden z zawodników nie ukończy wyścigu, o zwycięstwie
decydować będzie liczba ukończonych okrążeń&quot;

Więc Alonso wygrał.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Zgadza się ale...

&quot;W sytuacji gdy żaden z zawodników nie ukończy wyścigu, o zwycięstwie
decydować będzie liczba ukończonych okrążeń&quot;

Więc Alonso wygrał.
tutaj Ci nikt nie pomoże. Wejścna czat dziś lub jutro jeśli nieczynny i tam skargi i reklamacje kierować proszę.
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
I Albania drugiego ładuje, bramka niemal identyczna. Izrael ładnie ubity na faworyta a tu wynik idzie jak w pierwszym meczu na 0-3 dla gości. Logiki w pchaniu się w pejsów zero.
I tyle w temacie.... po słynnym meczu Girony już nie wiem jak to skomentować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom