>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
rafauuu7 162

rafauuu7

Użytkownik
Sanfrecce Hiroshima - Omiya Ardija over 1,5
Nagoya Grampus - V-Varen Nagasaki over 2,5
ako: 2,33
Thespa Kusatsu - Oita over 0,5HT @2,1
 
domell 454

domell

Użytkownik
To co dzieje się od wczoraj przechodzi wszelakie pojęcie. Najpierw Astorga strzela bramkę w 95 minucie dającą zwycięstwo, później w 91 minucie Londrina strzela na 2-2 dając over 3,5, dziś Mito strzela bramkę w 92 minucie na 2-1. Miał ktoś więcej szczęścia w ten weekend?
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Dart na 13:30:
Jamie Bain - Martin Schindler
Martin Schindler wygra, @2.25, Unibet
Według mnie kursy powinny być przynajmniej równe. Schindlera widzę nawet jako faworyta tego meczu, więc tym bardziej warto zagrać. Value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Federer jest swietnie zapowiadajacym sie juniorem. Mowie wam ze kiedys bedzie numerem 1 ;);) i bedzie masowo wygrywal szlemy ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mam pograne Fed wygra w Halle @2,1, długo myślałem czy nie zagrać kontry bo kursy na Zvereva pod @3 były pre ale zaspałem ???? A tu widzę miazga Federer, Sascha tak słabo gra?
 
C 50

chivens

Użytkownik
Mam pograne Fed wygra w Halle @2,1, długo myślałem czy nie zagrać kontry bo kursy na Zvereva pod @3 były pre ale zaspałem ???? A tu widzę miazga Federer, Sascha tak słabo gra?
aktualnie to sascha nie ma nic do powiedzenia, duzo wali w auty ale to ze wzgledu na to, ze roger gra strasznie agresywnie i gdy tylko ma szanse przejmuje inicjatywe, tu nie ma odbijanek jak w meczu z agutem czy gasquet wiec mlodemu ciezko nadazyc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom