>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Berlocq @2,91 1xbet Troicki 3 razy z rzedy polamany na swojej najlepszej nawierzchni cos tu wynik smiedzi 5/10
E: sznasa na przelamanie dla Troickiego 40-0 i przegrywa wszytskie pilki ???? chyba odpuszcza kursik dobry do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Mam nadzieje ze troicki postwail na siebie tylko ze przegra caly mecz a nie seta bo oddal gladko, choc z gry powinno byc 6-1 dla trocikiego.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mahut 4-2 -&gt;4-7 tb, najs ⛔
Troicki jeszcze się dzieciakiem nie nacieszył, zjazd piękny na grassie z Charliem Berlocq.
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mahut 4-2 -&gt;4-7 tb, najs ⛔

Troicki jeszcze się dzieciakiem nie nacieszył, zjazd piękny na grassie z Charliem Berlocq.
Tak jak wspominałem ze Mahut z teraz a z Przed roku to niebo a ziemia. Na Wimbledonie tez trzeba grać przeciw niemu jakieś handi zależy jeszcze na kogo trafi
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Tak jak wspominałem ze Mahut z teraz a z Przed roku to niebo a ziemia. Na Wimbledonie tez trzeba grać przeciw niemu jakieś handi zależy jeszcze na kogo trafi
No prawda, momentami aż w szoku byłem co on gra. A te dwa wywalone forhendy to idealne podsumowanie sezonu trawiastego.

Suarez Navarro 1. set @2,05 , młoda może mieć problemy z wejściem w mecz, próbuje
 
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
Warto grac przeciwko niemu, wygrany mecz po 1 secie a gosc odpuszcza. Berloqc pierwszy as dopiero w 3 secie ???? chopak nic nie gra a wygra mecz.
Ten gość jest tak nierówny, że aż szkoda go tykać. Nie wiadomo co jeszcze odwali w tym 3 secie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom