>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Pezio podobają mi się Twoje przemyślenia i typy na dłuższym dystansie obserwacji. A co powiesz o Lumsden jutro? Moim zdaniem powalczy.
 
C 50

chivens

Użytkownik
Dalej nie mogę przeboleć Ilkela. Myślicie, że maczał palce aby niewykorzystać 5 piłek meczowych? Proste błędy...
no nie wiem, backhand safwata na 6:6 byl bardzo ryzykowny, plaski i szybki, bylo jakies 80% szans (biorac pod uwage jego umiejetnosci) na siatke wiec gdyby ilkel chcial ustawic nie gralby tak ryzykownie ????
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
no nie wiem, backhand safwata na 6:6 byl bardzo ryzykowny, plaski i szybki, bylo jakies 80% szans (biorac pod uwage jego umiejetnosci) na siatke wiec gdyby ilkel chcial ustawic nie gralby tak ryzykownie ????
Taaa ja oglądałem całego taja.. Jeszcze kusiło żeby skontrować na Safwata :p
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Pezio podobają mi się Twoje przemyślenia i typy na dłuższym dystansie obserwacji. A co powiesz o Lumsden jutro? Moim zdaniem powalczy.
Dzięki, miło czytać :spokodfhgfh: Co do Lumsden - lekkie value, bo Krejcikova na trawie 0/3, woli zdecydowanie clay a Brytyjka u siebie, w hali radzi sobie bardzo dobrze, powalczy.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Nie tak dawno oglądałem Lumsden i mi zaimponowała. W takich meczach dość często są dwa scenariusze. Albo walczy i coś tam ugrywa, albo jeden gem w meczu..
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Nie tak dawno oglądałem Lumsden i mi zaimponowała. W takich meczach dość często są dwa scenariusze. Albo walczy i coś tam ugrywa, albo jeden gem w meczu..
Racja, ale jej styl pasuje na trawę więc pre jakieś handi lub over całkiem uzasadnione.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
no nie wiem, backhand safwata na 6:6 byl bardzo ryzykowny, plaski i szybki, bylo jakies 80% szans (biorac pod uwage jego umiejetnosci) na siatke wiec gdyby ilkel chcial ustawic nie gralby tak ryzykownie ????
Taaa ja oglądałem całego taja.. Jeszcze kusiło żeby skontrować na Safwata :p
Też oglądałem i stawiałem na Safwata niestety długo przed tb. Przy 6:2 widziałem bodajże kurs coś koło 8. Jeśli myślicie coś o wałku, to nie polecam, nic tam nie było. Dwa suber forhendy od Safwata, jedna w siate od Turka, coś jeszcze i zrobiło się wyrównanie. Co nie zmienia faktu, że mentalnie Turek już mógł być po meczu, aczkolwiek przy tych akcjach nie było jakoś tego specjalnie widać. Może jedynie zaczął mniej ryzykować.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Ja też kiedyś miałem w taju 6:1 a skończyło się na 9:7 więc też nie chce na siłę się doszukiwać wałków. Natomiast ja na jutro polecam Lumsden. Do grania jak najbardziej! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom