>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
jak dla mnie to tylko w pilke nozna warto ladowac hajsy, chociaz dzisiaj wjechalem siatkoweczke po chyba roku przerwy i jak na razie Iran widac ze wezmie to spotkanie a Brazole i Polska tez dosyc pewne, zobacze jakby wjechalo to moze na wariata inne sporty tez zaczne pogrywac .
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ale graja babki mecz w badmintona 1 set 21-11 roznosza w pył , 2 set calego seta gonia wynik , zero ruchu zaangazowania checie do gry . W cudowny sposob kurs 6,50 na 2 set wchodzi na przeciwniczki . No i 3 set znowu wrocily checie do gry i ruszanie sie i nagle 21-10 . I jak czlowiek ma obstawic pieniadze jak tam sie cyrk za cyrkiem dzieje
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
to chyba logiczne, ze tenis latwiej podlozyc bo to sport indywidualny, tenisista jest faworytem i po prostu odpuszcza meczyk grajac sobie swojego przeciwnika po dobrym kursie, nie trzeba byc fizolem zeby skumac, ze sportowcy to ludzie i takim tenisistom czasem bardziej oplaca sie kilka walkow podczas kariery niz uczciwa walka, ale to tylko moje zdanie, dlatego nie ruszam tenisa od dluzszego czasu bo dla mnie to wtapialnia
 
L 234

lalus85

Użytkownik
pomijam to jak widze ,ze chcą shandlowac i 2 na 3 serwisy prosto w siatke bo serwis w badmintonie to taki skomplikowany jest przeciez
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
pomijam to jak widze ,ze chcą shandlowac i 2 na 3 serwisy prosto w siatke bo serwis w badmintonie to taki skomplikowany jest przeciez
a nie lepiej zmienic dyscypline na pewniejsza niz ladowac pieniadze w taka egzotyke? chyba ze to 4fun za drobniaki to rozumiem
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
za jakie gracie stawki ogolnie? wiem o kasie sie nie gada ale bardziej 10-20 zl czy 1000zl? ja szczerze odkad zaczalem grac w UK za funty to latwiej jest mi wylozyc te 200 f na zaklad niz w Polsce 1000 i odkad gram tu zaczalem spora kase wygrywac, a wy wogole w Polsce mozecie legalnie obstawiac czy Kaczynski moze zapukac do drzwi bo smutne troche to, ze w tak pieknym kraju zakazuja tylu normalnych rzeczy...
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
za jakie gracie stawki ogolnie? wiem o kasie sie nie gada ale bardziej 10-20 zl czy 1000zl? ja szczerze odkad zaczalem grac w UK za funty to latwiej jest mi wylozyc te 200 f na zaklad niz w Polsce 1000 i odkad gram tu zaczalem spora kase wygrywac, a wy wogole w Polsce mozecie legalnie obstawiac czy Kaczynski moze zapukac do drzwi bo smutne troche to, ze w tak pieknym kraju zakazuja tylu normalnych rzeczy...
Tu to wszyscy pod korek ładują.
Ja biedny, od 100 do 1000 zł.
 
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
A przestańcie. W każdej dziedzinie sportu są ustawki. Tak jak ktoś wcześniej napisał, w tenisie latwiej o takie coś poprzez po prostu odpuszczanie. Kalendarz jest, ale faworyt nie musi wygrywać jak mu się nie chce np. grać w tym turnieju, jest za gorąco, woli iść na plaże, pocykać zdjęcia. Tenis to sport indywidualny i właśnie w takich dyscyplinach najłatwiej podkładać i sabotować mecze. Ale żeby od razu nie stawiać? Bez przesady. W KAŻDEJ dyscyplinie sportu są ustawki. A gadanie o &quot;graniach live&quot; to najłatwiejsza droga do bankructwa.
 
domell 454

domell

Użytkownik
za jakie gracie stawki ogolnie? wiem o kasie sie nie gada ale bardziej 10-20 zl czy 1000zl? ja szczerze odkad zaczalem grac w UK za funty to latwiej jest mi wylozyc te 200 f na zaklad niz w Polsce 1000 i odkad gram tu zaczalem spora kase wygrywac, a wy wogole w Polsce mozecie legalnie obstawiac czy Kaczynski moze zapukac do drzwi bo smutne troche to, ze w tak pieknym kraju zakazuja tylu normalnych rzeczy...
U mnie to są luźne stawki. Jestem zadowolony z zarobku na spokojnych stawkach. jeśli mowa o grubszych stawkach to od 400-1000 ojro.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Tu to wszyscy pod korek ładują.
Ja biedny, od 100 do 1000 zł.
Ja podobnymi stawkami operuje, mnie zawsze bawi jak w dziale kupony ktos tam w temacie podaje stawki 10K, moze jakbym zobaczyl jakies screeny ...

A przestańcie. W każdej dziedzinie sportu są ustawki. Tak jak ktoś wcześniej napisał, w tenisie latwiej o takie coś poprzez po prostu odpuszczanie. Kalendarz jest, ale faworyt nie musi wygrywać jak mu się nie chce np. grać w tym turnieju, jest za gorąco, woli iść na plaże, pocykać zdjęcia. Tenis to sport indywidualny i właśnie w takich dyscyplinach najłatwiej podkładać i sabotować mecze. Ale żeby od razu nie stawiać? Bez przesady. W KAŻDEJ dyscyplinie sportu są ustawki. A gadanie o &quot;graniach live&quot; to najłatwiejsza droga do bankructwa.
nie rozumiem troche Twojego rozumowania, skoro tenis jest latwiejszy do podlozenia i shandlowania niz taka pilka nozna to dlaczego nie ladowac hajsu w cos co jest trudniejsze imo do zrobienia walka niz indywidualne dyscypliny, ja takie sporty bardziej traktowalem jako raczej zabawe no bo wez tu obstaw takie WTA przeciez to loteria
 
domell 454

domell

Użytkownik
A przestańcie. W każdej dziedzinie sportu są ustawki. Tak jak ktoś wcześniej napisał, w tenisie latwiej o takie coś poprzez po prostu odpuszczanie. Kalendarz jest, ale faworyt nie musi wygrywać jak mu się nie chce np. grać w tym turnieju, jest za gorąco, woli iść na plaże, pocykać zdjęcia. Tenis to sport indywidualny i właśnie w takich dyscyplinach najłatwiej podkładać i sabotować mecze. Ale żeby od razu nie stawiać? Bez przesady. W KAŻDEJ dyscyplinie sportu są ustawki. A gadanie o &quot;graniach live&quot; to najłatwiejsza droga do bankructwa.
Ja praktycznie gram tylko live i nie wydaje mi się żebym był bankrutem. Problem leży gdzieś indziej, ludzie graja bez pomysłu i są zachłanni. Jeśli po przegranym typie na live ktoś stawka allina to nie ma się co dziwić.

Podstawą jest wiedzieć za ile można zagrać, jaki dzienny zarobek nas zadowoli i łapać &quot;dobre&quot; kursy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
U mnie to są luźne stawki. Jestem zadowolony z zarobku na spokojnych stawkach. jeśli mowa o grubszych stawkach to od 400-1000 ojro.
ja to samo, ale jednak jak sie trafi chociaz dwa single po 2.50 przy stawce 100f to juz profit sie odczuwa zyjac tutaj
a co do grania LIVE tak samo mozesz wtopic talary grajac przedmeczowo a czasem wedlug mnie nawet lepiej zaczekac w noznej te 15 min bo jesli mega faworyt nie strzeli gola szybko to kura fajnie rosnie do gory i juz jest wiekszy sens gry, a wiadomo wszedzie znajda sie wariaci,ktorzy allinuja na live a potem smutek, taki sam zaklad jak pre wedlug mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom