>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
No Partizan słabo, ale Buducnost nieźle się broni, agresywnie.
No i jeden z lepszych o ile nie najlepszy piłkarz na ławce - Leonardo.
Mam parę kuponów na Partizan, więc sobie skontrowałem na 0-0 dw w razie czego. Goście raczej nic nie strzelą, bo niespecjalnie nawet mają okazje wyjść z połowy.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Goście raczej nic nie strzelą, bo niespecjalnie nawet mają okazje wyjść z połowy.
Jak już mieli zajebistą kontrę to czasu zabrakło :grin: Gdyby nie Grobari to mógł spokojnie jeszcze dopuścić tą akcje, zwłaszcza jak nawadniali się w międzyczasie.
Mimo wszystko dla mnie Partizan słabszy od Crveny i szkoda, że tamci akurat w LM nie startują.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
No Partizan słabo, ale Buducnost nieźle się broni, agresywnie.
No i jeden z lepszych o ile nie najlepszy piłkarz na ławce - Leonardo.
Mam parę kuponów na Partizan, więc sobie skontrowałem na 0-0 dw w razie czego. Goście raczej nic nie strzelą, bo niespecjalnie nawet mają okazje wyjść z połowy.
Ja nigdy nie stawiam na czyste konta, pilka jest tak nieobliczalna ze jeden staly fragment gry jakas przypadkowa akcja i pozamiatane typ do kosza, życir mnie tego nauczylo, jesli chodzi o Partizan miałem grać handi dodatnie na podgorice, ale ostatecznie dalem na serbow, moze w 2 wrzuca wiekszy bieg i sie obudza, w koncu to lm
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Partizan nie przegrał w całym sezonie z Crveną, więc był zdecydowanie lepszy.
Ale też zmienili trenera. Wydawałoby się, że Djukic będzie lepszą opcją, ale póki co tego nie pokazują.
Crvena dużo strzela, ale w obronie cienizna.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Ja nigdy nie stawiam na czyste konta, pilka jest tak nieobliczalna ze jeden staly fragment gry jakas przypadkowa akcja i pozamiatane typ do kosza, życir mnie tego nauczylo, jesli chodzi o Partizan miałem grać handi dodatnie na podgorice, ale ostatecznie dalem na serbow, moze w 2 wrzuca wiekszy bieg i sie obudza, w koncu to lm
Teoretycznie tak i choć wrzuciłem taki kupon za niedużą stawkę ze względu właśnie na ten środek ostrożności, to póki co, żaden z trzech zespołów nie oddał celnego strzału.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - ISLANDIA: Inkasso-deildin⚽
Godzina: 21:15
Spotkanie: Throttur - Fram
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.59
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam ,Zapraszam na 11 kolejke do Islandii gdzie gospodarze czyli zespół Throttur Reykjavik podejmię drużyne Fram Reykjavik.Gospodzarze zajmują 3 miejsce w tabeli mając 20pkt na koncie i tracą 2 pkt do lidera. Bilans bramkowy to 18 zdobytych i 11 straconych. To dosyć sporo. Przeciwnicy zajmują 6 miejsce mając 5pkt mniej a ich bilans bramkowy wynosi 13 zdobytych i 14 straconych.Ostatnio Fram jak i Throttur mają z oberami pod górke bo ostatnie 4 mecze gram to było under 2,5. Dziś spodziewam się goli i myślę ze obie drużyny nie będą się bronić. Widze tutaj over 2,5 jak i to że obie drużyny srzelą po kurie nie wysokim po 1.59 na unibecie. Do jakiegos dubla mysle ze można dorzucic.
Wostatnim meczy obu drużyn padł wynik3:2 dla Throttue ,wcześniej wygrał Fram 1:0 a jeszcze wcześniej było 2:2. Fram jest równiez w gorszej formie ponieważ w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 4pkt zdobywając 3 gole a tracąc 7. Gospodarze ugrali 8 pkt i 8gol strzelili z czego 7 stracili. Tak jak napisałem,dziś wydaje mi się że mecz bedzie otwarty i dlatego taki jest mój typ.


Powodzenia!!!
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukee 178

lukee

Użytkownik
Ja dałem sobie tylko overy 2,5 w meczu PArtizanu i Rijeki + Qarabag wygrana ale dla sportu. Jak nie wejdzie trudno ???? Takich meczy chyba nie warto na HC grubo bo to zawsze może z jeden gol zabraknąć.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Hibernians - Red Bull Salzburg - under 0,5 Hibernians
Rijeka - The New Saints - under 0,5 The New Saints
Partizan - Buduczność Podgorica - under 0,5 Buduczność Podgorica
AKO: 2.52, ale za drobne, bo wiadomo, że gdzieś moze być wpadka.
śmierć ⛔
@A jednak jeszcze Bozia dała szansę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom