>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
✅✅ kolejna nocka z USA 2/2 :razz:
u mnie mega. Nawet mi 17-20 weszlo @ 5.4 weszlo w Seattle. 11:3 run w nocce, za firanki ale duzo z nich wielkie szczescie takze nie am sie czym szczycic, np pograne bylo OKC wygra 3cia kwarte...wygrywali 8:0, zeby zrobic 8:12, zeby zrobic 13:18, i ogarnac rzucajac 2 trojki na 19:18. Dzisiaj nocka to wiecej szczescia niz rozumu. Polecam czasami zagrac za firanki.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
u mnie mega. Nawet mi 17-20 weszlo @ 5.4 weszlo w Seattle. 11:3 run w nocce, za firanki ale duzo z nich wielkie szczescie takze nie am sie czym szczycic, np pograne bylo OKC wygra 3cia kwarte...wygrywali 8:0, zeby zrobic 8:12, zeby zrobic 13:18, i ogarnac rzucajac 2 trojki na 19:18. Dzisiaj nocka to wiecej szczescia niz rozumu. Polecam czasami zagrac za firanki.
to gratuluję, szkoda że nic nie wrzuciłeś to coś bym od Ciebie pobrał :grin: Co do mojego meczu MLB to sytuacja taka, że cały mecz prowadzili 1:0. W 8 inningu koleś sieknął HR na 2 :0 więc się uspokoiłem trochę, ale w ostatnim inningu Cardinals wpuścili takiego cieniasa na górkę że szybciutko zapełnił bazy, oddał jednego runa i musieli go znowu zmienić. Na szczęście gość co wszedł za niego jakimś cudem ogarnął sytuację.
P.S. może się nie popiszę wiedzą, ale co znaczy &quot;grać za firanki&quot;??
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
@Up, moze i prawda ale typow co sa zalezne od szczescia nie powinny vyc dawane na forum bo value a szczescie nie powinny byc laczone i watpie ze ktos chcialby taki dreszczyk emocji przechodzic, i to w wiekszosci meczow dzisiaj. W Seattle 20 pkt przewagi i Dallas pilka i cos z 25 sekund do konca...mysle sobie nawet jak rzuca za 3 to bedzie 17 wiec 17-20 wejdzie...ale Dallas nic nie rzucili, zostalo 20 sekund, komentator mowi ze &quot;this will be it&quot; i ze bedzie czekac az sie czas skonczy, a z seattle kozluje kozluje i przygotowywuje sie do akcji i cud ze nie wpadlo bo by bylo 22...lol. Kto ogladal to wie. Dobrze ze Dallas obronilo i nie bylo faulu.
Niby sporo na plus dzisiaj, ale chyba wole wrocic do normalnej analizy i statystyk bo zawal nie wart zadnej kasy.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Under 188.5 w Australi jak ktos moze moze atakowac.
103:90...193...⛔ ⛔ ⛔ i nocke konczymy minusowym betem. Wielki szacun dla Jaimeq. Albury takie slabe, grajace b2b, ze wystarczylo sil tylko na 1sza polowe. W drugiej roztrwonili chyba 16 pkt przewage i przegrali 13 pktami....
http://www.oddsportal.com/basketball/australia/seabl-2012/kilsyth-geelong-Q5GzFhis/
Ostatni raz kiedy Kilsyth po raz ostatni rzucilo 193+ pkt u siebie.Widac dlugaaaaa seria i niestety musialo pasc dzisiaj jak pograne eh.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa


Pedro/Guto vs Stoyanovskiy/Yarzutkin 1 @ 1.55
Becker/Schröder vs Begemann/Lohmann 1 @ 1.50
Karnbaum/Niemczyk vs Ferger/Schneider 1 @ 1.30

@ 3.02 Dafabet
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Siatkówka plażowa

Pedro/Guto vs Stoyanovskiy/Yarzutkin 1 @ 1.55
Becker/Schröder vs Begemann/Lohmann 1 @ 1.50
Karnbaum/Niemczyk vs Ferger/Schneider 1 @ 1.30
@ 3.02 Dafabet
Kupon tak bardzo mi się podoba, że aż mam obawy, czy wejdzie ????
Osobiście pogram singlem Pedro/Guto oraz za połowę stawki ich DW 2-0.
Stojanowski z Jarzutkinem to rozpędzeni chłopacy, moc w ataku, ale myślę, że jeszcze to dla nich nieco za wysokie progi. Oglądałem wczoraj Guto na żywo i byli bardzo stabilni i skuteczni. Myślę, że im dalej w turnieju, tym bardziej na serio podchodzą do przeciwników. Powinno być i tym razem tak samo.
Niemczyk z Karnbaum - tą parę widziałem w tym sezonie tylko kilka razy i to na przestrzeni trwającego sezonu. W mojej ocenie bez rewelacji w każdym aspekcie siatkarskiego rzemiosła. Ich przeciwniczki widziałem w akcji w maju - gdy urwały seta Behrens/Schumacher i nie wyglądało to na zupełną patologię siatkarską. Co więcej, sprawdzając wyniki w tym sezonie natrafiłem na fakt, że te pary zmierzyły się już ze sobą w tym roku, gdzie Niemczyk z Karnbaum wtopiły dość gładko, przegrywając sety 11-21 oraz 10-15. http://www.oddsportal.com/beach-volleyball/germany/nurnberg-sbt-women/karnbaum-sabrina-niemczyk-natascha-ferger-sandra-schneider-sarah-dfp73wgn/ Jak dla mnie - czysto statystycznie, Ferger z koleżanką notują progres w ciągu roku i myślę, że pobieranie na ich przegraną kursu 1,30 (czyli dającego 77% szans na wygraną) to spore ryzyko. Czy mógłbyś napisać @Rogerfede93 - kilka słów od siebie w kwestii tego ostatniego typu?
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Schillerwein/Tillmann 2. set @2,20 - pół stawki
Można próbować. Polki wyjątkowo skuteczne jak do tej pory w 2. secie, ale imho pewnie zaliczą jakąś lipną serię. Lubię je, ale nie widzę tego za bardzo, że doprowadzą do TB.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom