>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Grać overki w brazoli to jak wyrzucac pieniadze w błoto. Tak strasznie wykonuja te stałe fragmenty gry tak dłuuuuuugo... i jeszcze te wypierdzielanie na aut przy kazdej mozliwej okazji, czasmi to kilka minut jest samego &quot;przygotowania&quot; bo bardzo rzadko ustawiają sie szybko do RW. Imo tragedia, już więcej tego syfu nie ruszam.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jest ktoś ogarnięty w tym temacie:
Dostałem takiego maila od Skrill
Witaj S......
We recently sent you a Karta przedpłacona Skrill Mastercard;. Możesz aktywować nową kartę w szybki i łatwy sposób za pomocą rachunku internetowego Skrill.
Zaloguj się, przejdź do zakładki &quot;Karta przedpłacona Skrill&quot; i postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlonymi na ekranie - Twój PIN zostanie wyświetlony po aktywacji karty. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.
Aktywuj kartę teraz.
Jeśli nie otrzymałeś jeszcze nowej karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta tutaj.
Z tym tylko że nie składałem żadnego wniosku o kartę, wiec o co tu chodzi czyżby jakiś phising?
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Jest ktoś ogarnięty w tym temacie:

Dostałem takiego maila od Skrill

Witaj S......

We recently sent you a Karta przedpłacona Skrill Mastercard;. Możesz aktywować nową kartę w szybki i łatwy sposób za pomocą rachunku internetowego Skrill.

Zaloguj się, przejdź do zakładki &quot;Karta przedpłacona Skrill&quot; i postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlonymi na ekranie - Twój PIN zostanie wyświetlony po aktywacji karty. Zajmie Ci to tylko kilka sekund.

Aktywuj kartę teraz.

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze nowej karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta tutaj.

Z tym tylko że nie składałem żadnego wniosku o kartę, wiec o co tu chodzi czyżby jakiś phising?
a z jakiego meila dostales ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom