>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Wczoraj pytałem o grę w Polsce,na koncie bet365,zarejestrowanym w UK. Kilka osób odpisalo,że można przez vpn,ale teraz dowiaduję się,że na 365 się raczej nie da,bo mają dobre zabezpieczenia. Czy jest tu ktoś kto konkretnie gra w taki sposób na 365? Może odpisać na priv,dzięki.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
W mniejszych turniejach z kontuzjami grali, byle łyknąć wpisowe, a co dopiero taki szlem ????
Wiesz, ostatnio było tu kilka analiz na forum pod kątem zmęczenia, upału itd i raczej się nie sprawdzały.
Ile razy czytałem błagania żeby zawodnik nie kreczował (bo będzie zwrot), po czym on wygrywał i topił kupony to nawet nie policzę. Albo porady &quot;grajcie tam gdzie krecz = win&quot;, chyba też się sprawdzają sporadycznie.

Ale jak macie silne przekonanie o kontuzji to grajcie, nie odradzam :grin:
Po prostu piszę, czego sam się trzymam.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Wiesz, ostatnio było tu kilka analiz na forum pod kątem zmęczenia, upału itd i raczej się nie sprawdzały.
Ile razy czytałem błagania żeby zawodnik nie kreczował (bo będzie zwrot), po czym on wygrywał i topił kupony to nawet nie policzę. Albo porady &quot;grajcie tam gdzie krecz = win&quot;, chyba też się sprawdzają sporadycznie.
Ale jak macie silne przekonanie o kontuzji to grajcie, nie odradzam
Po prostu piszę, czego sam się trzymam.
Nie no ja też tego nie zamierzam zagrać, bo to takie gdybanie tylko. Po prostu stwierdziłem tylko fakt, że bywało już z tym różnie :p
https://pl.unibet-1.com/ &lt;&lt; Dostałem maila z linkiem do takiej strony, czy jest ona poprawna czy to spam?
Tak, poprawny link. Spróbuj sobie wpisać pl.unibet.com i zobaczysz, że przeniesie Cię na tę stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego. Czy chcesz kontynuować? Trustly co za *****. Skrill nie ma już na Unibecie to chyba nie ma co grac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom