>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
psychol32 438,3K

psychol32

Użytkownik
Stary . Wplacilem 300zl paysafem na swoje stare konto. Po czym zlecilem wyplate 2800 na co oni do mnie ze mam im wszystkie kupony ktorymi wplacalem pokazac od poczarku konta. No komedia skad ja im mam kupony sprzed roku wziac
Teraz będzie tak że nie tylko oni ale i inne zagraniczne buki będą robić coraz większe utrudnienia Polakom ze względu na zaostrzenie prawa. Będą tylko się śmiać bo nic nie będziemy w stanie wyegzekwować bo grając u nich łamiemy prawo
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Teraz będzie tak że nie tylko oni ale i inne zagraniczne buki będą robić coraz większe utrudnienia Polakom ze względu na zaostrzenie prawa. Będą tylko się śmiać bo nic nie będziemy w stanie wyegzekwować bo grając u nich łamiemy prawo
Mnie to smieszy bo nie ma w pkcie regulaminu ze mam kupony trzymac od wplat a jak im napisalem ze na allegro kupilem kod a nie kupon to oni do mnie ze maja to w supie i mam im przedstawic voucher. Sam kod ich nie interesuje . No komedia jakas
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Mnie to smieszy bo nie ma w pkcie regulaminu ze mam kupony trzymac od wplat a jak im napisalem ze na allegro kupilem kod a nie kupon to oni do mnie ze maja to w supie i mam im przedstawic voucher. Sam kod ich nie interesuje . No komedia jakas
Dlatego ja zawsze jak wpłacam to przez konto paysafecard, wtedy się nie srają o skany kuponów. W bet365 znajomy taką samą sytuacje miał
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Dlatego ja zawsze jak wpłacam to przez konto paysafecard, wtedy się nie srają o skany kuponów. W bet365 znajomy taką samą sytuacje miał
ale ja tez przez konto stary wplacalem i oni do mnie ,ze kupony mam przedstawic ktorymi wplacalem na to konto , jak im napisalem ze z taka prosba to do paysafecard a nie do mnie to mi napisali ,ze to w moim interesie ze mam im przedstawic metody wplaty , no przeciez to kryminal jest . Zlosliwa banda niedorozwojow normlanie. Niedlugo to sie beda domagac skad w ogole srodki mialem na kupienie kuponow no kurfaa
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ale ja tez przez konto stary wplacalem i oni do mnie ,ze kupony mam przedstawic ktorymi wplacalem na to konto , jak im napisalem ze z taka prosba to do paysafecard a nie do mnie to mi napisali ,ze to w moim interesie ze mam im przedstawic metody wplaty , no przeciez to kryminal jest . Zlosliwa banda niedorozwojow normlanie. Niedlugo to sie beda domagac skad w ogole srodki mialem na kupienie kuponow no kurfaa
Ale po co wplacales 300zl jak przeciez obroty w tysiakach i kupony po pare tysiecy? trzeba bylo sobie zostawic 300zl a nie wyciagac wszystkiego....eh.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ale po co wplacales 300zl jak przeciez obroty w tysiakach i kupony po pare tysiecy? trzeba bylo sobie zostawic 300zl a nie wyciagac wszystkiego....eh.
Nie ma roznicy ile wplacilem , oni chca kupony od poczatku historii konta , no chore
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Zostaje powerpoint i przerabianie kuponow , a najsmieszniejsze jest to , ze nawet nie wiem ile mialem wplat robionych , a na zapytanie do nich bo konto mam zablokowane , oni piszą , że wszystkie które robiłem - no debile traktuja mnie jak debila , ale to sie zaraz utnie
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
ale ja tez przez konto stary wplacalem i oni do mnie ,ze kupony mam przedstawic ktorymi wplacalem na to konto , jak im napisalem ze z taka prosba to do paysafecard a nie do mnie to mi napisali ,ze to w moim interesie ze mam im przedstawic metody wplaty , no przeciez to kryminal jest . Zlosliwa banda niedorozwojow normlanie. Niedlugo to sie beda domagac skad w ogole srodki mialem na kupienie kuponow no kurfaa
Aha, no to tego nie wiedziałem. Myślałem, że się prują tylko wtedy jak bez konta deponujesz.
a najsmieszniejsze jest to , ze nawet nie wiem ile mialem wplat robionych
Na koncie psc wchodzisz w transakcje i tam masz wszystko
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Aha, no to tego nie wiedziałem. Myślałem, że się prują tylko wtedy jak bez konta deponujesz.
Na koncie psc wchodzisz w transakcje i tam masz wszystko
Wiem , wyslalem im to , ale oni chca dowodu zakupu , napisalem im , ze przez allegro bylo kupowane , a oni ,ze ich to nie obchodzi i mam zalatwic papierowy wydruk z vouchera , poprosic paysafecard zeby mi taki duplikat wystawili no komedia goni komedie
 
L 234

lalus85

Użytkownik
lalus, jak chcesz, mogę Ci w photoshopie szybko przerobić co chcesz ????
mam zdolnosci swoje wiec bez obaw , najlepsze jest to ,ze wiem , ze te gnoje maja tutaj wtyke i czytaja co jest pisane , wiec wklejanie kuponow nie wchodzi juz w gre . Babka na czacie sie wygadala , ze czytaja co tutaj ludzie pisza ...
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa - Gstaad Major


Santos Pereira/Younousse vs Tijan/Do Nascimento Junior 1 @ 1.30
Laird/Ngauamo vs Rimser/Plesiutschnig 1 @ 1.65

@ 2.15 Dafabet



Gramy od 12:00.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
mam zdolnosci swoje wiec bez obaw , najlepsze jest to ,ze wiem , ze te gnoje maja tutaj wtyke i czytaja co jest pisane , wiec wklejanie kuponow nie wchodzi juz w gre . Babka na czacie sie wygadala , ze czytaja co tutaj ludzie pisza ...
A Ty płaczesz dalej ???? niezły bajer kolego wciskasz :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom