>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa - Gstaad Major - Mężczyźni


Ranghieri/Carambula vs Prudel/Kujawiak 1 @ 1.60
Koekelkoren/Van Walle vs Schumann/Thole 1 @ 1.85

@ 2.96 Dafabet



Mecze od 14.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja jestem strasznie.ciekawy jakiego rzedu pieniedzy lapowke.dostaje taki Gasquet od bukow czy jakiejs innej.mafii zebybsie.tak.podlozyc gosciowi ktory forma jest na przeciwleglym.biegunie w porownaniu do Gasqueta.
Piekne tez jest to ze Francuz ktorry pare razy zlamal swietnienserwujacego Monfilsa kilka dni.remu teraz nie potrafi przez dwa sety zlamac hiszpana ktory ma serwis jak niekotre laski w wta
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ja jestem strasznie.ciekawy jakiego rzedu pieniedzy lapowke.dostaje taki Gasquet od bukow czy jakiejs innej.mafii zebybsie.tak.podlozyc gosciowi ktory forma jest na przeciwleglym.biegunie w porownaniu do Gasqueta.
MILION MILION MILIONÓW. Ogarnij się z tymi ustawkami, Gasquet miał niedawno problemy z udem, kreczował przed własną publicznością w Paryżu. Nie jest w pełni formy i tyle.

Mattek ładnie, fajnie się ogląda jej grę, Magda zbyt pasywna.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja jestem strasznie.ciekawy jakiego rzedu pieniedzy lapowke.dostaje taki Gasquet od bukow czy jakiejs innej.mafii zebybsie.tak.podlozyc gosciowi ktory forma jest na przeciwleglym.biegunie w porownaniu do Gasqueta.

Piekne tez jest to ze Francuz ktorry pare razy zlamal swietnienserwujacego Monfilsa kilka dni.remu teraz nie potrafi przez dwa sety zlamac hiszpana ktory ma serwis jak niekotre laski w wta
ze 125,000 euro minimum. Jesli chodzi o wynik w 3ech setach. Ktos kiedys juz podawal chyba sumy.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
MILION MILION MILIONÓW. Ogarnij się z tymi ustawkami, Gasquet miał niedawno problemy z udem, kreczował przed własną publicznością w Paryżu. Nie jest w pełni formy i tyle.

Mattek ładnie, fajnie się ogląda jej grę, Magda zbyt pasywna.
Od czasu kreczu zagrał 8 pełnych meczów, nie przesadzajmy.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Po prostu patrzac na to jak.gral ostanio Gasquet i Ferrer pewni.poszly grube miliony.na Gasqueta u bukow tzw masowka.i musialo to sie raj skonczyc
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Tak, ale tutaj dystans się zwiększa, intensywność też, więc to udo może dać znać o sobie.
Tak, tutaj się zwiększa dystans. Set do 18 wygranych gemów i 8 przewagi. Pierwszy mecz, dwa pierwsze sety i uda go boli po dwóch półfinałach. Na bank.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Pezio Ty naprawde w to wierzysz ze to co gra Gasquet to jest przmeczenie i.gra moze jeszcze z kontuzja dla widowni bo zalezy mu przede wszystkim zeby ludzie mieli show nie wazne ze on nabawi.sie czegos powazniejszego ???? a i napewno wierzy ze jeszce wygra z tak swietnie serwujacym Ferrerem i zapowiada walke do.ostatniej pilki bo marzy ze wygra ta edycje wimbledonu;)
 
psychol32 438,3K

psychol32

Użytkownik
Po prostu patrzac na to jak.gral ostanio Gasquet i Ferrer pewni.poszly grube miliony.na Gasqueta u bukow tzw masowka.i musialo to sie raj skonczyc
Hahaha grube miliony na kurs 1.11 Nie wszyscy są tak głupi by pchać duże pieniądze w tak marne kursy tym bardziej że po drugiej stronie siatki stoi poważna firna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom