>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam co powiecie na dzisiejszy mecz Gasquet - Monfils według mnie choć ostatnio wygrał Gasquet to Monfils dzisiaj Monfils wygra.Grał mniej meczyków w tym turnieju,słabszych rywali myślę że jest w lepszej sytuacji kondycyjnej. Ja pogram po kursie na Monfilsa 2.00 ale chciałbym posłuchać waszej opinii. Pozdrawiam
✅ ✅ ✅ *Unibet
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Szkoda, że Tomek &#39;Daj mu, daj mu&#39; Hajto nie komentuje ????
Bardzo szkoda , po Michniewicza głosie nawet słychać ,że jest otyłym człowiekiem i że nie ma nic ciekawego do powiedzenia , jako trener też nic nie osiągnał
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
To gdzie nam pozostanie granie jak nawet u ruskich zablokują wpłaty przez skrill ? Coś zostaje na rynku ?
Chyba sami będziemy musieli sobie stworzyć buka, albo zacząć wystawiać swoje oferty. Myślałem, że chociaż u Ruskich zza firany będzie można pograć dalej, a tu blok na skrilla.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Warto przyczaić się na kartki niedługo w meczu U21. Jak będzie jakieś over 3.5 kartki @1.7 to z przyjemnością zagram. Chyba, że wcześniej zaczną się już kartkować.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Dobra ja pykam już:
⚽ Niemcy U21 - Hiszpania U21 over 3.5 kartek @1.60 Totolotek również z umiarkowanym optymizmem. Już jeden Hiszpan na cenzurowanym także łapię póki można taką linię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom