>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Dalej idziesz w zaparte i grasz jak nie idzie to trzeba odpuścić,chociaż na jakiś czas.
No nie do końca Tomek, bo jak teraz zacznie się dobra passa, to on nie odrobi, a straty pozostaną. Passa to tylko zbieg nietrafionych spotkań pod rząd.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Cytat:
&lt;table width=&quot;100%&quot; cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; border=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał marcusgreen -&gt;

W temacie pojawił się bet dnia według mnie, a na pewno mocne value.

Liga chińska, godzina 13:35
Jiangsu Sunig - Shanghai SIPG - under 2,5
Kurs - 2.20

Jeśli zdąże, to do działu wrzucę krótką analizę

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Również myślę, że to dobry bet. Shanghai bez Hulka i Oscara, a gospodarze 3 mecze na 0 z tyłu od kiedy ich Capello przejął
Ostatnie 6 meczy między tymi drużynami to BTS i over 2,5 ale każda seria kiedyś się kończy ;)
Co do Hulka to duże osłabienie, a za Oskara w ostatnim meczu grał Akhmedov(strzelił bramkę) były piłkarz Anży i Krasnodaru.
Mój typ na ten mecz to BTS @1,75
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Info dla osób grających na 1xbet (czyli u ruskiego), a robiących wpłaty/wypłaty przez skrilla.
&quot;Wypłaty są dostępne do 14 lipca, wpłaty są niedostępne od dzisiaj&quot;
@Edit &quot;Wszystko zostaje, jak dotąd&quot; na pytanie czy wycofują się z rynku polskiego.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Czyli będą blokować jedynie e-maile które mają poszczególne buki swoje wpłaty/wypłaty skrill czyli jest szansa że, buki zakombinują jakieś zastępcze e-maile jak z domenami zastępczymi i dalej będzie można korzystać z Skrill.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Czyli będą blokować jedynie e-maile które mają poszczególne buki swoje wpłaty/wypłaty skrill czyli jest szansa że, buki zakombinują jakieś zastępcze e-maile jak z domenami zastępczymi i dalej będzie można korzystać z Skrill.
Tylko, że nie tyle, co problem z bukami, a z samym skrillem, która ma się wycofać i blokować transakcje tzw. offshore-ami przeniesienie wybranych procesów przedsiębiorstwa za granicę, a więc dla zagranicznych buków będących w Polsce. Wpłaty ze skrilla chcą już od razu blokować, a na wypłaty mają dać 14 dni.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Tylko, że nie tyle, co problem z bukami, a z samym skrillem, która ma się wycofać i blokować transakcje tzw. offshore-ami przeniesienie wybranych procesów przedsiębiorstwa za granicę, a więc dla zagranicznych buków będących w Polsce. Wpłaty ze skrilla chcą już od razu blokować, a na wypłaty mają dać 14 dni.
Masz jakieś potwierdzenie z oficjalnej strony że Skrill ma realizować tego typu działania??
Nie wierze w to że, takie coś będzie miało miejsce.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ale na jakiej niby zasadzie, Skrill nie jest tylko do wpłat/wypłat do firm bukmacherskich a także do korzystania choćby z zakupów online itp.
Dam ci przykład mam Skrill zweryfikowany na narodowość Niemcy to transakcja z tego Skrilla na mój drugi zweryfikowany adres Skrill na dane z Polski będzie blokowany bo jest to zagraniczny przelew i będzie brany pod uwagę jako wpłata z bukmachera??
Przelewy Skrill nie są szczegółowe że wpisujesz jakiś nr konta i wiadomo że taki przelew idzie z buka czy coś.. Tu mamy jedynie adres e-mail dostawcy.
więc pytanie co oni chcą blokować ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom