>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
ostatni raz podaję typ na forum, tu jest jakaś klątwa, grała super, mecz wyrównany, tylko napisałem to przegrała 2 gemy do 0
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
3 set dla herberta to przecież darmowe pieniądze. kangur chyba ma złe dni bo jego zachowanie na to wskazuje.
a mnie nie zdziwi jak ten psychol wyjdzie na 3 seta i dostanie go do 1. a jednak ma trochę godności w sobie
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Co tam Kyrgios wyprawia bo nie mam okazji oglądać?
chodził sobie po korcie jak zwykle na wyjebce, odbijał na pałe, na ławce jak siedział to bawił się korkiem z butelki, nigdy przenigdy nie grajcie tego pajaca bo mu w głowie niewiadomo co siedzi, ciesze się, że zwrot za krecz... uff
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Young + Pliskova dobry dubel na 14? ????
Younga bym nie tykał, na Istomina jest value, w ubiegłym sezonie też do Wimbledonu miał 0/3 na grassie, a w Londynie pyknął Andersona i Almagro, urwał seta Goffin. Amerykanin nic specjalnego nie pokazuje na trawie, Uzbek dużo lepszy bilans i predyspozycje do gry na tej nawierzchni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
chodził sobie po korcie jak zwykle na wyjebce, odbijał na pałe, na ławce jak siedział to bawił się korkiem z butelki, nigdy przenigdy nie grajcie tego pajaca bo mu w głowie niewiadomo co siedzi, ciesze się, że zwrot za krecz... uff
Też go pogralem, w Totolotku, chyba zwrot
 
modelinho 3,1K

modelinho

Użytkownik
Younga bym nie tykał, na Istomina jest value, w ubiegłym sezonie też do Wimbledonu miał 0/3 na grassie, a w Londynie pyknął Andersona i Almagro, urwał seta Goffin. Amerykanin nic specjalnego nie pokazuje na trawie, Uzbek dużo lepszy bilans i predyspozycje do gry na tej nawierzchni.
Pograłem, więc zostaje mi wierzyć w Pana Younga ???? )
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Lu pewnie wygra 4 seta a potem mecz. @4 w stsach. Gość w tamtym roku jakby nie patrzeć miał 15/2 na trawie- widzę jakieś value w takim kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom