>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ode mnie na dziś z wta Sevastova - Watson over 20,5 Cibulkova - Brady over 19,5 kr. Pliskova wygra Haddad Maia +6,5 oraz over 8,5 gema w pierwszym secie a z ATP Cilic 3:0 oraz under 35,5
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak ktoś składa tasiemki to vekic +6,5 @1,3, svitolina @1,25, Williams @1,30, Withoeft wygra seta @1,2 Cilic -1,5 seta @1,2 i ako 3,04
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jak ktoś składa tasiemki to vekic +6,5 @1,3, svitolina @1,25, Williams @1,30, Withoeft wygra seta @1,2 Cilic -1,5 seta @1,2 i ako 3,04
Cilica jesteś taki pewny? Mayer to nie taki pierwszy lepszy na trawie, wystarczy dociągnąć do TB, a później to już różnie może być. Co do Svitoliny to też bym uważał, reszta wygląda w miarę w porządku, chociaż mam też małe wątpliwości co do Withoeft. Potrafi zagrać świetnie, ale też tragicznie i wtapiać z dużo słabszymi od siebie.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Cilica jesteś taki pewny? Mayer to nie taki pierwszy lepszy na trawie, wystarczy dociągnąć do TB, a później to już różnie może być. Co do Svitoliny to też bym uważał, reszta wygląda w miarę w porządku, chociaż mam też małe wątpliwości co do Withoeft. Potrafi zagrać świetnie, ale też tragicznie i wtapiać z dużo słabszymi od siebie.
Przy Withoeft wystarczy ze seta wygra na mecz jest coś 1,5
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Przy Withoeft wystarczy ze seta wygra na mecz jest coś 1,5
Tak wiem, ale u babek to nigdy nic nie wiadomo. Szczególnie przy tych nieregularnych ????

Co myślisz o Strycovej dzisiaj? O Pouille nie pytam, bo widzę że bardziej siedzisz w WTA.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tak wiem, ale u babek to nigdy nic nie wiadomo. Szczególnie przy tych nieregularnych ????

Co myślisz o Strycovej dzisiaj? O Pouille nie pytam, bo widzę że bardziej siedzisz w WTA.
Nie grywam spotkań z udziałem Polaków bo rozum mówi 3:0 lub 3:1 dla Lukasa ale chciałbym żeby Jurek przeszedł. Co do strycovej to kurs nie warty gry. Jeżeli u kogoś miałby się włączyć czajnik to wskazalbym na czeszkę. Japonka bije mocno dobry serwis a wystarczy jedna akcja i baska się gotuje dlatego ja odpuszczam ten mecz.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa - Gstaad Major


Humana-Paredes/Pavan vs Felisberta Da Silva/Maximo 1 @ 1.30
Dalhausser/Lucena vs Rosenthal/Crabb 1 @ 1.20
Gibb/Crabb vs Grimalt/Grimalt 1 @ 1.35

@ 2.11 Dafabet


Od 12.00 gramy
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ja bym w ogóle tego meczu nie grał tylko na spokojnie obejrzeć
Co do Kryśki to jesteś pewny? Nie widziałem jej przeciwniczki chyba nigdy w akcji. Jak ona gra? Jaki styl? Bo Kryśkę to widziałem nieraz, na trawę ma odpowiedni styl, wręcz idealny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom