>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
marach z paviciem dno dna :grin: bęcki w pierwszym secie z wytrawnymi deblistami których miejsca w rankingu to 722 i 811
 
P 195

porugalia

Użytkownik
i niech mi ktos powie ze mecz Mannarino Monfil nie jest ustawiony;)
była w mediach afera o ustawianiu meczy i lista była nawet rzekomo kilkunastu spotkań graczy z top 100, do których był podejrzenia ustawiani, ale wątpię że chodzi o tak wielkie turnieje jak Wimbledon...
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mam taka nadzieje bo pograłem jej wygraną w Londynie. Ma ogromny potencjał by stać się nawet nr 1 w przyszłości
Prawda, a to co ją odróżnia od innych talencików to silna psycha, ostatnio z Tsurenko przegrała drugiego seta w Hertogenbosch, do zera w TB, wcześniej miała sporą przewagę. Większość panienek (i Fabio Fognini) przestałaby grać, a ona wyszła na trzeciego i od początku bomby, cmon i pozytywna energia. Szacunek dla niej i powiem Ci, że wcale nie jest to niemożliwe, żeby zagrała w finale, czy nawet wygrała.
 
F 129

fascio

Użytkownik
Ale się czasy porobiły Novak jest łamany i kursy na niego po 3, a jeszcze w tamtym roku na 1.70 by każdy się rzucał ????
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
marach z paviciem dno dna bęcki w pierwszym secie z wytrawnymi deblistami których miejsca w rankingu to 722 i 811
Nie grali sporo, wiec ranking taki. Jeden i drugi byli w pierwszej setce, a Cipolla w tamtym roku wygral nawet turniej ATP z Sela, wiec to nie takie noname jak Ci sie wydaje.
 
adik1992 409K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Prawda, a to co ją odróżnia od innych talencików to silna psycha, ostatnio z Tsurenko przegrała drugiego seta w Hertogenbosch, do zera w TB, wcześniej miała sporą przewagę. Większość panienek (i Fabio Fognini) przestałaby grać, a ona wyszła na trzeciego i od początku bomby, cmon i pozytywna energia. Szacunek dla niej i powiem Ci, że wcale nie jest to niemożliwe, żeby zagrała w finale, czy nawet wygrała.
Po wygranej Ostapenko w Paryżu juz nic mnie nie zdziwi.
Nie wiem jak wam ale mnie osobiście Kontaveit tym dobieganiem do piłek i ogólnie poruszaniem się przypomina Szarapovą i te okrzyki &quot;come on&quot; jakbym Marię słyszał
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Nie grali sporo, wiec ranking taki. Jeden i drugi byli w pierwszej setce, a Cipolla w tamtym roku wygral nawet turniej ATP z Sela, wiec to nie takie noname jak Ci sie wydaje.
a czy ty widzisz jakie podanie ma ten cipola :grin::grin: w wta takie coś się rzadko widuje:cool: a te typy sobie z tym nie radzą
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
a czy ty widzisz jakie podanie ma ten cipola :grin::grin: w wta takie coś się rzadko widuje:cool: a te typy sobie z tym nie radzą
Takie wynalazki wygrywają mecze a potem nie ma na co grać w kolejnych rundach bo kursy po 1,05 na rywali..
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Przykra sprawa, Nouri z Ajaxu zasłabł podczas sparingu z Werderem Brema i trwa akcja reanimacyjna. Mecz na TVP Sport.
 
adik1992 409K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Obecnie wirtualną liderka rankingu WTA jest Pliskova mimo że odpadła juz z turnieju. Halep by ją zmienic musi wygrać jeszcze dwa mecze, taka ciekawostka
 
adik1992 409K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
za łatwo oddawała gemy serwisowe Karolinie po przełamaniu i sie zemściło, ale liczę że weźmie to w dwóch partiach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom