>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
owca26 171

owca26

Użytkownik
W czym niby te jego 100 tysiecy godzin na korcie sie roznia od np. 100 tysiecy godzin na korcie innych tenisistow ? Myslisz, ze oni zycia nie podporzadkowali tenisowi ?!
Powiem tak mam szacunek do osiagniec Federera, ale poza sportowo uwazam go za zarozumialego, zapatrzonego w siebie buca.
Różni się tym, że zaden inny nie ma takich osiągnieć. Wiadomo że jak się ma takie sportowe wyniki to i ego rośnie i pewność siebie co moze być odbierane jako zarozumialstwo tylko w takim razie co powiedziec o celebrytach, którzy ***** osiągneli a chodzą z głową wyżej niz chmury
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
gorzej niż tragiczna. zero pomysłu na grę tylko przebija żeby przeleciało na drugą stronę. jak ona nie straciła seta w poprzednich meczach to jest dobre pytanie. widocznie miała tak mizerne przeciwniczki
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Kubot/Melo aut, Klassen/Ram aut, Rybarikova aut na live tak to widze :cool:
Jakiś gość w STS puścił dziś taśmę w systemie, miał od 1/8 do 8/8 (sorry, nie ogarniam tego, ale cała rolka mu wyszła z maszyny) z 70zł na 24k, na samym początku Martić, pewnie już myśli że mu wejdzie przynajmniej za 12k :]
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
kerber na razie 1 as ale i tak nie zdąrzyłem przed rozpoczeciem meczu angeliki i zamiast tego do taśmy dałem debel hingis/chan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom