>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Pezio, jesteś pewien swoich typów z wta? Zwłaszcza typ przeciwko Rybie mnie niepokoi. Forma świetna, warto brać to 1,46 tym bardziej że stawka grubaska? ;) piszę tutaj żeby nie zaśmiecać Twojego tematu. I życzę powodzenia oczywiście ????
 
D 0

dutra

Gość
@Up, a jednak 100:104...⛔ ⛔ ⛔ szkoda stalej stawki, ale widac jednak bylo uzgodnione ze Arecibo ma wygrac.Mylilem sie. W dogrywce Ponce z 90:92 na 97:94...na 100:95....zeby zrobic 100:104..0:9 run. Od dzisiaj wszystko kazdy mecz bede kontrowal bo szkoda kasy na ustawki. Grac wysoki kurs typu 3+, kontrowac jak sie zrobi 5 na przeciwnika i inkasowac kase. Niestety czasy czystego sportu sie skonczyly jesli kiedykolwiek taki istnial. Taka krotka notka jak ktos pogrywa moje typy. Dla tych co graja tenisa i kurs pograne 2 na win set, jest 5:3, kurs 6 na przeciwnika, to kontrowac.
Same ustawki a jak poszło w drugą stronę to uzgodnione było panie i teraz jednak szkoda czasu na ustawione mecze xDDD

Ja wiem ze lubisz pisać te farmazony i rady + nauczki dla buków ale już starczy xD
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Same ustawki a jak poszło w drugą stronę to uzgodnione było panie i teraz jednak szkoda czasu na ustawione mecze xDDD

Ja wiem ze lubisz pisać te farmazony i rady + nauczki dla buków ale już starczy xD
Poczekaj Dutra, jak buki stosują potrójny blef przykryty wielką ściemą i podparty ustawką to sami tego nie rozkminimy, daj mu mówić ;)
Ale na Vegas i tak nie ma mocnych.

Ps. Jak byłem mały i trzy typy pod rząd mi nie weszły zawalone w ostatniej chwili to też byłem pewien, ze kontra to lek na całe zło :cool:
 
lucaspl 245

lucaspl

Użytkownik
Zaraz Guam - Tahiti, szykuje się bardzo wysokie zwycięstwo tych pierwszych. Ogólnie polecam oglądać ten turniej, bo przeciwnicy Australii (oprócz Guam i Nowej Zelandii) to są takie ogórki, że ciężko z prawidłowym kozłowaniem u nich ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Zaraz Guam - Tahiti, szykuje się bardzo wysokie zwycięstwo tych pierwszych. Ogólnie polecam oglądać ten turniej, bo przeciwnicy Australii (oprócz Guam i Nowej Zelandii) to są takie ogórki, że ciężko z prawidłowym kozłowaniem u nich ????
Był kiedyś taki ogórkowy turniej młodzików - koledzy z forum pisali, że jedna ekipa ma s5 a na ławce tylko jednego typa - nie potrafił kozłowac.
 
lucaspl 245

lucaspl

Użytkownik
1xbet kosz U-17
Guam - Tahiti
Guam - 12,5 - I kwarta @1,85
Tahiti under 53 @1,83
Była przez chwilę szersza oferta to zająłem się wpisywaniem na forum ????
 
C 326

carambula88

Użytkownik
MŚ U21 K - Siatkówka plażowa w Chinach
godz. 9:10
Wang/Wang @2.85 1xbet lub @2.50 STS
Chinki u siebie rocznik 97 i 99, ograły już Czeszki. Tajki rocznik 2000, gładko ograły ledwo odbijającą parę z Mozambiku. Wg mnie odwrotne kursy i jest to value.
Powinno wejsc ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dziś próbuje coś takiego
Djokovic - Manarino under 30,5 @1,75⛔
Muguruza under 4,5 asa @2,1✅
Williams wygra @1,7✅
Rybarikova - Coco over 20,5 @1,57⛔
Konta - Halep over 20,5 @1,6✅
Watson/Kontinen wygrają @1,8
Na dziś fajnie wygląda Cilic over 20,5 asa. Muller powinien się bardziej postawić niż agut
Berdych więcej df @1,7
I Watson/Kontinen @1,8

Zastanawiam się jeszcze nad under 22,5 asa rao i under 19,5 asa Querreya
 
C 326

carambula88

Użytkownik
MŚ U21 K - Siatkówka plażowa w Chinach
godz. 9:10

Wang/Wang @2.85 1xbet lub @2.50 STS

Chinki u siebie rocznik 97 i 99, ograły już Czeszki. Tajki rocznik 2000, gładko ograły ledwo odbijającą parę z Mozambiku. Wg mnie odwrotne kursy i jest to value.
Powinno wejsc ;)
21-16 w 1 secie :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szpil 313

szpil

Użytkownik
Nie działa mi strona sbobet, usuwałem ciasteczka, macie jeszcze jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? CCleanera też używałem
 
C 326

carambula88

Użytkownik
MŚ U21 K - Siatkówka plażowa w Chinach
godz. 9:10

Wang/Wang @2.85 1xbet lub @2.50 STS

Chinki u siebie rocznik 97 i 99, ograły już Czeszki. Tajki rocznik 2000, gładko ograły ledwo odbijającą parę z Mozambiku. Wg mnie odwrotne kursy i jest to value.
Powinno wejsc ;)
21-16, 21-19 ✅ ✅ ✅

Łatwy hajs :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom