>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
To nie chodzi o to, że u siebie. Chodzi o to, że w Makau ???? . Tam chodzi większa kasa niz w Las Vegas ???? .
też coś podejrzewałem że może byc &quot;niespodzianka&quot;, bo te spotkanie było w superofercie w totolotku... a wiadomo jak coś się tam znajdzie to jest podejrzane... :;/:
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Z tego wszystkiego najbardziej wkurza dublowanie kuponów
Mi na fortunie jakiś czas temu zdublowalo. Automatycznie napisałem z prośbą o skasowanie jednego to dostałem odpowiedź negatywna... ???? Parę razy taka sytuacja zdarzała się ani zagranicznych bukach to bez problemu cofali...

E: ale pkt Marina :eek:
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
W STSie czytałem o tym już z pół roku temu, a wczoraj ktoś pisał, że mu znowu zdublowało kupon. Jakby naprawdę chcieli to by przez tyle czasu ten problem usunęli, najwidoczniej aż tak im na tym nie zależy ????
I też nie wiem ile jest w tym prawdy, ale gość pisał, że jak mu zdublowało kupon, który okazał się później wygrany to dostał zwrot ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
W STSie czytałem o tym już z pół roku temu, a wczoraj ktoś pisał, że mu znowu zdublowało kupon. Jakby naprawdę chcieli to by przez tyle czasu ten problem usunęli, najwidoczniej aż tak im na tym nie zależy ????

I też nie wiem ile jest w tym prawdy, ale gość pisał, że jak mu zdublowało kupon, który okazał się później wygrany to dostał zwrot ????
Jeżeli ponad 90% graczy przegrywa, to więcej kuponów = więcej kasy dla STS, więc jaki to problem te dublowanie :grin:
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
No to by było już perfidne oszustwo.
Zawsze pomyłka musi być na korzyść buka. Sytuacja z bet365, sprzed ok. 2 lat. Gram under 2.5, wynik 1:3 mecz zostaje przerwany i anulowany - kupon przegrany, bo to że przerwali nie miało wpływu na wynik, ponad 2 bramki i tak padły. Gość w tym samym meczu pograł over 2.5 i dostał zwrot ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Fuscovics to często hadluje? Bo miał 4-1 i potem 3x się połamał, a ten Kuhn to ponoć dziś miał ledwo stać na nogach ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
ktoś mi powie coś na temat tej promocji na start ekstraklasy 100 zł zakład bez ryzyka w fortunie? Bo czat off a regulamin króciutki. Czy jeśli zakład nie wejdzie trzeba depozytem cos obracać? Lub jeśli się uda wygrać to coś trzeba obracać rownież?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom