>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Bez obrazy, ale zadam pytanie: na jakiej podstawie? Bts to był dziś trochę taki pewniaczek przecież.
Chodzi o Irlandię: Święci vs Mewy opisywane w dziale.
Myślałem, że Patsi nic nie wbiją w 2 połowie ale tu chyba będzie kolejny łamak już 2 albo 3 z rzędu na Richmond Park akurat jak grają tragiczny sezon.

 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jeśli w przyszłości BIG poprawi strone tt to z taka gra po ct mogą łoić każdego, bo ich komunikacja, teamplay i granie na partnera to klasa światowa. Żeby nie było off topu, Immortals 1 runda 2mapa @1.95, bedą zaczynać po ct ponadto lepiej im te pistolki siedzą
✅✅ nie rozumiem momentami kursów na te pistoletowe rundy
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
tu nie chodzi o forme w takich meczach no bet, jak to napisal Stefan soba 12 razy w roku a jedy


sprubojcie pograc czegos z itf po wysokich kursach bez kasy za miliony, tam laski walcza jak o zycie, i jest duzo wiekszza rozbieznosc oraz presja wyniku w umiejetnosciach rowniez, a wy ***** graccie miedzy gosciami z atp gdzie piluja mecze miedzy soba 12 razy w roku gdzie tu glowa, powinniscie sie ich lepiej zapytac ktoremu sie chce.No ale co ja bede podpowiadal kazdy traci kase na wlsny sposob.

nie zarobisz tam gdzie buk Cie zjada marza, chyba ze robisz to okazjonalnie. Poza tym on juz dawno Ci zrobil linir na mecz, ale to osobna sprawa bo trzeba by jeszcze pogadac ze Stefanem


Granie na tenis to jak granie w pilke, zawsze bedziesz zarabial tam gdzie masz przewage...


tak po 20 latach oswiadczam, ze w bukmacherce sa momenty lepsze i gorsze, jest jak narkotyk ale jest tio jedne wielkie gowno. kupa nerwow i nie przespanych nocy jak, tak chcesz sobie ulozyc kolego zycie to pozdrawiam.
Polecam odpuścić jeden kupon i zainwestować tutaj:

http://allegro.pl/slownik-jezyka-polskiego-pwn-i6582790132.html?utm_source=google&amp;amp;utm_medium=cpc&amp;amp;ev_campaign=plasma_pwn

Hiohiohoio ????
 
D 0

dutra

Gość
Co oni tam za niedowlada wpuscili..
Dwóch z bullpena poszło i rozjebali mecz. Myślałem że jeszcze wydrze to Cardinals ale tutaj Rondon rzuca 20cm obok strefy to co zrobić.
I ciągle 0 outów więc będą nabijać punkty przy takim pitchu i kubeł zimnej wody na łeb Cubs sorry idzie. Wkurwiłem się i mi się znowu merdają teamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom