>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Ta tylko, że w zeszłym roku lipsky grał z drewnianym butoraciem ???? gonzalez to lepszy grajek
To raz, dwa to z kim oni grają ???? Wiem, że Muller w dobrej formie, ale do debla trzeba mieć spryt, którego nie ma, a Nys to nie ten poziom.
Chung natomiast się rozegrał, znacznie mniej błędów, trzyma piłkę w korcie i od razu punkty lecą ????
e: I się połamał...????
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Lol gość ten Paul chciał czelendz i nie usłyszałem dlaczego sędzia nie zrobił tego? WTF?
Był challenge tylko nie było tego na grafice, piłka autowa
To raz, dwa to z kim oni grają ???? Wiem, że Muller w dobrej formie, ale do debla trzeba mieć spryt, którego nie ma, a Nys to nie ten poziom.
Chung natomiast się rozegrał, znacznie mniej błędów, trzyma piłkę w korcie i od razu punkty lecą ????
e: I się połamał...????
Nys partaczy przede wszystkim tym, ze praktycznie cały czas serwuje drugim podaniem ???? Jakby im wchodziła jedynka częściej to różnie by to mogło być. 38% trafionego pierwszym, a po drugim wygrywają 30%. Tak to się wygrać nie da, ale to już nie moje zmartwienie, w to mi graj ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Nys partaczy przede wszystkim tym, ze praktycznie cały czas serwuje drugim podaniem Jakby im wchodziła jedynka częściej to różnie by to mogło być
No, ale nie widzisz tego, co oni robią w trakcie wymian ???? Przegrywają wygrane punkty.
e: Brawo Chung, koncentracja od początku i powinno pójść łatwo! ????
 
D 0

dutra

Gość
Jeszcze na noc z MLB wygląda bardzo fajnie:

Atlanta Braves
Suma uderzeń drużyny: under 8.5 @2.00
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Dobrze to ująłeś, pseudo talent. Ona gra naprawdę mizernie.
Chung jak się rozgrzeje na dobre, to go rozmontuje. Już jest dobrze, 4-3 i lepsza gra.
Mam nadzieję że to ona to wyrwało się ...

Co do tego skośnego gówna zobaczysz że coś odjebalas ostatnie 4dni 4 triple w dupę i najniższy kurs krzyczy tutaj wypada na chunga
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Mam nadzieję że to ona to wyrwało się ...
Co do tego skośnego gówna zobaczysz że coś odjebalas ostatnie 4dni 4 triple w dupę i najniższy kurs krzyczy tutaj wypada na chunga
Tak ???? No zobaczymy, na razie dużo błędów, a tamten zaczął trafiać. Zawsze się to może zmienić ????
Ale fakt, że jakieś czarne koty pograły, to może być ciężko ????
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Chociaż to przykre będzie bo chłop w ostatnim miesiącu ma na rozkładzie monfilsa querreya istomina klizana i super mecze choćby z kejem gejem męczy byle z ogórkiem którego nawet &#39;ramadan&#39; w swoim głodzie ogrywa
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ale Chung oddaje seta za takie cos to powinno byc zesłanie do koreanskiego łagru.. a tak po koncowce pierwszego seta to wygladało ze mozna Koreanca mecz grac al innn
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
????
Miał 2:1 i 30:15 przy serwisie rywala i realną szansę na brejka ???? Zrobiło się 2:5 i zamiast zostać na 3:4 w secie, to oddał z 30:0 zamykając DF-em ????
Trzeba iść w kimę powoli ????
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Czekajcie na cyrk w 3 secie i nyny ????
E: jak on oddaje temu jankesowi haha koreance to gówna są i z żółtków tylko japońce mają honor
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom