>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Może dostaniesz zwrot. Według STS mecz zaczął się o 15:15, a oni chyba zaczeli wcześniej. Ja tak wczoraj miałem z C9, bo w stsie było że zaczeli o 23
Liczy się godzina rozpoczęcia, a nie to co mają. Stawiałem przed rozpoczęciem. Raczej nie będzie zwrotu. Za to jak stawiałem poprzednie już po czasie rozpoczęcia to dostałem zwroty... będę się kłócił i może zwrócą, zobaczymy

Ogólnie z Esportem to STS stoi daleko w dupie ???? Wczoraj na LCK @3.7 złapałem a było to niemal pewne ???? i długo było nawet na poziomie @3.9 ale już nie dokładałem
 
M 451

malizna

Użytkownik
Liczy się godzina rozpoczęcia, a nie to co mają. Stawiałem przed rozpoczęciem. Raczej nie będzie zwrotu. Za to jak stawiałem poprzednie już po czasie rozpoczęcia to dostałem zwroty... będę się kłócił i może zwrócą, zobaczymy

Ogólnie z Esportem to STS stoi daleko w dupie ???? Wczoraj na LCK @3.7 złapałem a było to niemal pewne ???? i długo było nawet na poziomie @3.9 ale już nie dokładałem
O której zaczeli?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
O której zaczeli?
Coś 14:55 chyba, ale nie jestem pewien. Ja postawiłem 14:50, więc różnie może być. Teoretycznie nie powinno być zwrotu, praktycznie będę się kłócił. Wyru*** mnie z kasy mimo ich błędu, to teraz w drugą stronę to samo będę chciał zrobić.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Coś 14:55 chyba, ale nie jestem pewien. Ja postawiłem 14:50, więc różnie może być. Teoretycznie nie powinno być zwrotu, praktycznie będę się kłócił. Wyru*** mnie z kasy mimo ich błędu, to teraz w drugą stronę to samo będę chciał zrobić.
No i jeszcze napisz, że podasz ich do sądu. Zrozum, że ty jesteś ich klientem, tylko w innym znaczeniu, nie &quot;klient nasz pan&quot;, tylko jak pionek. Będą chcieli będą robić sobie zwroty, dublować kupony itp. itd.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
LIVE Abahani vs Mohamedan , Bangladesz
Abahani over 0,5 gola kurs 1,71

wyjątkowo daje over ???? Abahai ciagle atakuje , są pod bramką rywali , nie odpuszczaja , dodatkowo przegrali ostatni mecz 0-1 , lekko mozna zagrac to
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jest jeszcze to do zagrania ? Czy już po ptokach ?
Jest jeszcze w ofercie, chwilę temu pograne, ale teraz np. klikam na Dobek nie awansuje po @1,30 a nie nabija na kupon, choć normalnie jest ten bet.
Tak samo Dibaba - Cichocka 1 @1,50, też mi nie wchodzi.
Semenya - Muir 1 @1,20 i Royas - Rypakova 1 @1,25 można dalej grać
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jest jeszcze w ofercie, chwilę temu pograne, ale teraz np. klikam na Dobek nie awansuje po @1,30 a nie nabija na kupon, choć normalnie jest ten bet.

Tak samo Dibaba - Cichocka 1 @1,50, też mi nie wchodzi.

Semenya - Muir 1 @1,20 i Royas - Rypakova 1 @1,25 można dalej grać
Mi nabiło normalnie 1,30 za Dobka do kuponu przed chwilą ;)
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
LIVE Abahani vs Mohamedan , Bangladesz
Abahani over 0,5 gola kurs 1,71

wyjątkowo daje over ???? Abahai ciagle atakuje , są pod bramką rywali , nie odpuszczaja , dodatkowo przegrali ostatni mecz 0-1 , lekko mozna zagrac to
✅✅✅ 91 min ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom