>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
LIVE Gomel vs Soligorsk , Bialorus 45 min 0-0
under 1,5 goli kurs 1,72

Gomel rzadko bywa pod bramką gosci , grozniejsi po stalych fragmentach gry/ Soligorsk w tym meczu tez bez fajerwerkow , z 2 razy tylko groznie uderzali zza pola karnego i raz groza glowka po rzucie wolnym
✅✅ 0-0
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Siema. Nie wiem czy był już poruszany temat meczu Barcelona - Chapocoense. Moim zdaniem Barca da im strzelić przynajmniej jednego gola. BTS na unibecie 1.78! Moim zdaniem bardzo prawdopodobny typ!
 
H 902

hank

Użytkownik
Przesadzacie z tym Troickim, dwa gemy to oczywiście kpina, ale 4-6 to jego maks w meczu z Kyrgiosem, któremu się chce.

Spróbuje Ferrera, ostatnio nieźle pogrywał.

i over 0,5 w Ekstraklapie. Coś tu wpadnie. 2,07
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Przesadzacie z tym Troickim, dwa gemy to oczywiście kpina, ale 4-6 to jego maks w meczu z Kyrgiosem, któremu się chce.


Spróbuje Ferrera, ostatnio nieźle pogrywał.
to jest kluczowe, wiadomo że Macius nie ma szans z Kyrgiosem któremu się chce, ale po śmierci dziadka to Kyrgiosowi się częściej nie chce niż chce.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Poulie przegrał tego Tb jak meus.. 4-1 5-7 ostatnia piłka nie wiem co to było cały wolny kort zostawił.. I uderzył prosto w rywala..
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Jestem ciekawy czy Pouille da radę to wyciągnąć... Ciekawy kurs na niego Teraz. Ktoś coś podpowie? :p
przez większość seta nie istniał, jak się ogarnął to pod koniec seta zaczal odbierac serwis młodego, a w tb dał dupy, lepiej nie ruszac choć mam nadzieje, że jeszcze ogarnie bo mam go na tasmie
Ten DOnaldson poza serwisem nic nie potrafi, ale Lucas za dużo UE
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom