>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
Kvitova to se jakies cyrki robi, grac nie gralem... ale zawodniczka takiego kalibru na hardzie z hiszpanka no prosze, na hardzie to powinna karakana rozstrzelac jak no wlasnie nie powiem jak. Petra to zamierza dalej grac w tenisa czy zarabia w stsie?
luknij w h2h
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Kvitova to se jakies cyrki robi, grac nie gralem... ale zawodniczka takiego kalibru na hardzie z hiszpanka no prosze
CO to znaczy z Hiszpanką?
Poza tym takie zawodniczki tak mają, może zacząć od 0-3 żeby zrobić 6:3 ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kvitova to se jakies cyrki robi, grac nie gralem... ale zawodniczka takiego kalibru na hardzie z hiszpanka no prosze, na hardzie to powinna karakana rozstrzelac jak no wlasnie nie powiem jak. Petra to zamierza dalej grac w tenisa czy zarabia w stsie?
Nie grała przez prawie pół roku a ten hejtuje ???? No nie wierzę, przecież ona miała rękę kontuzjowaną
EDIT
Schwartzman połamał Opelkę ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tunezja z Francja zaprezentowała sie bardzo pozytywnie. Skąd pomysł na grę w stronę Belgii ?
Tak przeczucie ,nie patrzyłem na wczesniejsze mecze
Szczerze to wole hokeja pograć jak hlinka overki były ponad 5,5 ale nie przepuszczałem z eUsa takie lanie dostanie od Szwedów .a we wszystkich meczykach padło ponad 5,5 goli
Pozdrawiam :]:cool:
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ostatnia dokładka Kvitova 2 set @3,34 I +2,5 GEMA W 2 SECIE @2,08. Jak włączy myślenie to ogarnie bo hiszpanka nic specjalnego nie gra
 
H 902

hank

Użytkownik
no 5-5 ale na twardej samym podaniem powinna ja zmlocic
No powinna. a na hardzie 4:3 dla Carli. Inna sprawa, że większość tego niby hardu jest wolniejsza niż mączka. To co było w Waszyngtonie to powinien być standart, a nie pozwalniali nawierzchnie żeby Djokovic z Murrayem mogli odbijać 4 godziny, i zanudzić kibiców.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom