>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ehh i Lucic Baroni się zesrała w TB z 2-0, teraz pewnie przepierdoli cały mecz, już się nawet połamała w 1 gemie, szkoda, fajny kurs mógłby wejść
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
myslisz? ja tam niby over widze i -43.5.
Juz na senegal z kongo byla linia 40 a wygraly 7. Tutaj roznica bedzie wieksza ale nie wydaje mi sie aby kamerunki to pokryly. Tez myslalem nad overem ale ostatecznie to handi. Zobaczymy okolo polnocy. Powodzenia
E: w meczu brazylia kolumbia w pierwszej kwarcie wynik 8:5. Co tam sie dzialo zwlaszcza ze mecz towarzyski. A real jedzie z deportivo
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Juz na senegal z kongo byla linia 40 a wygraly 7. Tutaj roznica bedzie wieksza ale nie wydaje mi sie aby kamerunki to pokryly. Tez myslalem nad overem ale ostatecznie to handi. Zobaczymy okolo polnocy. Powodzenia
wiem wiem, ale znajac zycie to mecz bedzie &quot;wyrownany&quot; do 3 kwarty...a w 4tej Kamerun zrobi z 40:5 i pokryje handi ???? Ile to juz razy tak bylo hehe. No nic zobaczymy. Meczycho za 2 min ???? Emoszyn.
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
wiem wiem, ale znajac zycie to mecz bedzie &quot;wyrownany&quot; do 3 kwarty...a w 4tej Kamerun zrobi z 40:5 i pokryje handi ???? Ile to juz razy tak bylo hehe. No nic zobaczymy. Meczycho za 2 min ???? Emoszyn.
Licze ze kamerun rzuci te 90 maks. Bo inaczej moze byc krucho
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom