>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Ja akurat pilke nozna obstawiam wylacznie,gdy widze lub otrzymam na prawde dobra okazje,lub czasami po prostu dla zabawy,gdy moje koniki nie graja,wiec Pinnacle dla mnie jest super opcja-kursy miodzio,a i bardzo rzetelni i wyplacalni. ( Nie to co 1xbet ).
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Ja akurat pilke nozna obstawiam wylacznie,gdy widze lub otrzymam na prawde dobra okazje,lub czasami po prostu dla zabawy,gdy moje koniki nie graja,wiec Pinnacle dla mnie jest super opcja-kursy miodzio,a i bardzo rzetelni i wyplacalni. ( Nie to co 1xbet ).
to ty glownie pilka reczna ? jak Komso itp.:grin: / 2-2 na razie Guabira wyrownala
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ale w 5Dimes nie ma dobrej oferty pilki noznej ???? / a Unibet - zamykanie zakladow jak w bet365?wyplacalnosc, limity itp?
przesadzasz, oferta jest jak sie chce zagrac:p Pamietaj ze czasami duzo to nie zdrowo:p Jesli chodzi ci o cornery itp, to takie cuda sa na live w zakladce Live Ultra.
Co do Live to pare dni temu rozmawialem z Tonym i mowil ze szykuje sie nowa platforma na 5Dimes, takze wiecej opcji bedzie napewno.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
przesadzasz, oferta jest jak sie chce zagrac:p Pamietaj ze czasami duzo to nie zdrowo:p Jesli chodzi ci o cornery itp, to takie cuda sa na live w zakladce Live Ultra.
Co do Live to pare dni temu rozmawialem z Tonym i mowil ze szykuje sie nowa platforma na 5Dimes, takze wiecej opcji bedzie napewno.
cornerow nie gram / under/over goli , obie strzela -TAK /NIE , handi = na tym mi zalezy ???? nie tylko ligi popularne ,ale np. 3 liga brazylijska ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
cornerow nie gram / under/over goli = na tym mi zalezy ????
no to sa przeciez:p Wymyslasz poprostu:p Trzeba poprostu sie orientowac co i jak. Na poczatku jak zaczynalem z 5Dimes myslalem ze marna oferta, ale oferta jest dla ogarnietych:p Przeciez przy wyniku 0:1, na BTTS grajac over 0.5 na gospodarzy to to samo co BTTS. To ze nie pisze BTTS nie znaczy ze takiego zakladu zrobic nie mozna:p Pinnacle przeciez nie ma takiej oferty na live i nawet w pre co 1xbet jednak 1xbet a Pinnacle to przepasc jak w Grand Canyonie.
P.S. mam pograny under @ 3. Teraz moge kontrowac po @3. Kontrowac czy isc na calosc? ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
no to sa przeciez:p Wymyslasz poprostu:p Trzeba poprostu sie orientowac co i jak. Na poczatku jak zaczynalem z 5Dimes myslalem ze marna oferta, ale oferta jest dla ogarnietych:p Przeciez przy wyniku 0:1, na BTTS grajac over 0.5 na gospodarzy to to samo co BTTS. To ze nie pisze BTTS nie znaczy ze takiego zakladu zrobic nie mozna:p Pinnacle przeciez nie ma takiej oferty na live i nawet w pre co 1xbet jednak 1xbet a Pinnacle to przepasc jak w Grand Canyonie.

P.S. mam pograny under @ 3. Teraz moge kontrowac po @3. Kontrowac czy isc na calosc? ????
under w Copa Argentina ? ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
a mozesz zobaczyc na 5Dimes czy jest mecz River vs Instituto (nozna live ), bo jeszcze sie nie zarejestrowalem tam i nie mogę ???? i jaki jest kurs na under 2,5 goli ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
dzięki , a wplacasz /wyplacasz poprzez ecopayz czy mozna przez Skrill?
zalezy od klienta. Ja wyplacam przez ACH(Automatc Clearing House). Kasa prosto na karte debytowa. Na banku widnieje jako kasa z punktow. Kasa w 2 dni, bez zadnych skrili, ecopay, i innych posrednikow.Oplata $35.
No i 2:1 w River, a jak sprawdzalem Ci kurs na under 2.5 t widzialem BTTS @ 6.83 ????
e:4:1 Lol
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom