>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Bianca over 1,5 2 tercja 1.41
Przerwa zmienione kursy
Leciutko 2 tercja 2,5 2.36
⛔
1 tercja ładny wynik 2 bez goli ,nie chce im się strzelać ????
1 stzrelili jeszcze 1 do boju 5 min nadzieji
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Cecchinato poleci z jakimś amatorem ???? Ale jaja, ze ten gosc w ogóle seta ugrał.
Koleś został oskarżony i zawieszony na jakiś czas za ustawianie spotkań, jak dla mnie granie w jego stronę kiedykolwiek to niesamowite ryzyko, a tym bardziej po takim kursie, gdzie jeszcze kursy przed spotkaniem niesamowicie urosły na Włocha :razz:
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Koleś został oskarżony i zawieszony na jakiś czas za ustawianie spotkań, jak dla mnie granie w jego stronę kiedykolwiek to niesamowite ryzyko, a tym bardziej po takim kursie, gdzie jeszcze kursy przed spotkaniem niesamowicie urosły na Włocha :razz:
No to właśnie jak jest pod obserwacja i pewnie mają już go na czarnej liście to logiczne, że teraz gość musi być czysty... Jakby po tym jeszcze coś kombinował, to znaczy że jest głupi po prostu
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Koleś został oskarżony i zawieszony na jakiś czas za ustawianie spotkań, jak dla mnie granie w jego stronę kiedykolwiek to niesamowite ryzyko, a tym bardziej po takim kursie, gdzie jeszcze kursy przed spotkaniem niesamowicie urosły na Włocha :razz:
Jak dla mnie to bardziej Edmund ustawił mecz ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Luke co powiesz
Sevilla 2,5 1.65
wchodzę grubo w ten meczyk na 1 jest 1.40
1 polowa over 1 1.63 zaryzykujemy jak 1 gol to zwrot
Zwrot 1 połowa ,całe szczeście teraz czekamy na 2 gole i kasa będzie jak nie trudno :;/:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Germany W U18 - South Korea W U18 2 co powiecie na Korea coś mnie kusi korea ,ale poprosze o zdanie wasze czy warto ryzykować czy odpuścić siatkę i poczekać na CZWARTEK POLSKA ??
Dziękuję za podpowiedź
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom