>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mogę się spytać, dlaczego bierzesz Korpatsch? Przecież ona na hardzie nie istnieje, jej ostatnie 3 mecze to porażki z Dodin (ugrane 3 gemy), z Smitkovą (ugrane 4 gemy) i z 513 Sołowjową (6:2, 4:6, 6:4). Chyba, że o czymś nie wiem ???? ?
Typ bardziej przeciw australijce która jest półkę niżej jeżeli chodzi o umiejętności, narazie niemka nie istnieje i mocno dostaje, może się obudzi
szkoda że nie ma streama bo niemka musi chyba bardzo się starać żeby tak dostawać
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Typ bardziej przeciw australijce która jest półkę niżej jeżeli chodzi o umiejętności, narazie niemka nie istnieje i mocno dostaje, może się obudzi
szkoda że nie ma streama bo niemka musi chyba bardzo się starać żeby tak dostawać
Nie znam się za bardzo na tenisie, więc wolałem spytać, dzięki za odpowiedź. W takim razie powodzenia ???? !
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Ja dzisiaj pograłem na Stal Mielec 1X,Zagłębie Sosnowiec 1X oraz w meczu Johnsona z Berlocq (Ilość gemów powyżej 18.5).Meczyki rozpoczynają się o około 19. Polecam te meczyki.Postaram się dodać jeszcze do zakładki &quot;Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;)&quot; Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A mnie zaintrygował ziomek ten mecz Cabrera - Korpatsch, ale biorę Niemka wygra 2 set, bo widzę, że w końcówce się ogarnęła ???? . 1,95 LVBET xD.
na początek dała się przełamac:-(, dodatakowo ostatnie mecze które grała na hardzie to hala a to jest zupełnie inna nawierzchnia niż korty twarde w USA
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
na początek dała się przełamac:-(, dodatakowo ostatnie mecze które grała na hardzie to hala a to jest zupełnie inna nawierzchnia niż korty twarde w USA
Dlatego się pytałem Ciebie xD. Dobra, rozliczam już na ⛔⛔⛔ dobrze, że 50 zeta, a nie więcej ???? .
 
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
przepraszam za typ na tą żalosną niemkę, naprawdę sdząc po wyniku to mecz musi stać na mega patologicznym poziomie skoro australijka wygrywa, a niemce podziękujemy już na zawsze. trzeba ją omijać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom