>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
a po co Ci &quot;nielegal&quot;, jak ma byc legalnie na youtubie :-|
A skąd mam o tym wiedzieć, że będzie na YT? ;) Wracam po pracy i właśnie pytam czy będzie gdzieś Legia, bo widzę że tv się nie dogadało ;) Niektórzy ludzie pracują ???? Dziękuje za informacje.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
A skąd mam o tym wiedzieć, że będzie na YT? ;) Wracam po pracy i właśnie pytam czy będzie gdzieś Legia, bo widzę że tv się nie dogadało ;) Niektórzy ludzie pracują ???? Dziękuje za informacje.A skąd mam o tym wiedzieć, że będzie na YT? ;) Wracam po pracy i właśnie pytam czy będzie gdzieś Legia, bo widzę że tv się nie dogadało ;) Niektórzy ludzie pracują ???? Dziękuje za informacje.[/QUOT

pisałem juz o tym kilka postów wcześniej, myślałem, że coś nie zrozumiałeś...
ps. dokładnie, niektórzy pracują :grin: , też wróciłem i zobaczyłem info na 90minut ;)
 
S 3

sunbag

Użytkownik
Nie graj przeciwko Michajłowowi wariacie nigdy jak coś ???? Bo gośc robi na zagrywce i w ataku taką różnice, że nawet reszta tych parów rosyjskich nie będzie wstanie tego zepsuć ????
Oj myśle że będzie podobna sytuacja jak w pierwszym secie , Michaiłow sam nie wygra meczu ????
 
guti94 8,8K

guti94

Użytkownik
Nie graj przeciwko Michajłowowi wariacie nigdy jak coś ???? Bo gośc robi na zagrywce i w ataku taką różnice, że nawet reszta tych parów rosyjskich nie będzie wstanie tego zepsuć ????
pod tym to się muszę podpisać.. :p
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Oj myśle że będzie podobna sytuacja jak w pierwszym secie , Michaiłow sam nie wygra meczu ????
buahahaha kolego Michajłow wygrywał sam mecze nie z takimi już rywalami jak Bułagaria komiczna ????

Ale mi wystarczy spokojnie obejrzeć mecz z Rosją po 1.38 ogólnie na win # czysta formalość
 
S 3

sunbag

Użytkownik
buahahaha kolego Michajłow wygrywał sam mecze nie z takimi już rywalami jak Bułagaria komiczna ????

Ale mi wystarczy spokojnie obejrzeć mecz z Rosją po 1.38 ogólnie na win # czysta formalość
Jeżeli chodzi o win w 100% się zgodze , tylko ile punktów w setach są zrobić Bułgarzy
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Serbia @2.18
Rosja @1.30

AKO @2.83 STS

Ahn @1.30
Loeb @1.45
Voegele @1.50
Harrison @1.60
Bolelli @1.45

AKO @6.56 STS


Pierwszy z siatki nieco grubiej, drugi z kwali do US Open lekko
Harrison niestety umiera po marnej grze dość łatwo 6:3 6:1 dając się przełamać w większości swoich podań
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Tak sobie słucham Ramosa na losowaniu i kminię, że te wszystkie gwiazdy - szczególnie hiszpańsko języczne, to zajebiści lenie ;) Żeby nie nauczyć się przez 15 lat grania profesjonalnie w piłkę języka angielskiego, mając takie znajomości, taki hajs, tak często mając okazję rozmawiać w innym języku, mając tylu zagranicznych kolegów i znajomych....Dla mnie to jest dramat ;) Przeciętny Polski 15 latek z wsi zabitej dechami zna w stopniu bardzo dobrym angielski. Messi i Ronaldo to samo, zero chęci rozwoju i ambicji ;) Osobiście dla mnie to jest siara jak ch....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom