>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Wjechałem w Konjuh po @1,50
⛔
Ale mnie wkurzyła... Ta dziewczyna od koncowki 1 seta po prostu nie ma siły grać dalej... Tak cos wlasnie patrzylem na jej sylwetke, to po prostu jej nie poznalem - nogi ze 2x grubsze od tych, ktore pamietam, brzuch tez cos nie teges, to by wszystko tlumaczylo. Do tego serwis.... pamietam ostre, mocne serwisy, a tutaj baloniki jakieś bez mocy... Masakra ???? Rusza sie po tym korcie jak krowa ???? Nie czaję co sie z dziewczyną stało.
Wygrywa 6-4 seta a w dwoch kolejnych JEDNEGO GEMA. hahahaha
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
jak Istomin wystrzeli Ramosa tez bedzie smiesznie, czailem sie przeciwko mahutowi ale teraz to kurs nie warty gry. Donaldson znowu z Bazylaszwilim ???? koszmar chlopaka. Coric chyba poleci z Veselim, a jak nie poleci to i tak bedzie dlugi mecz.
Argentyna to wezmie tylko pytanie na ile im pozwola w obronie. byle na jakie 10 z hakiem
 
5567 719

5567

Użytkownik
najlepszy jest tenis premium 1, jest tyle meczow live a ani daja powtorke Kvitova Jankovic :grin:
Myslalem nad wykupieniem tych kanalow, ale stwierdzilem, ze jest mi to zupelnie niepotrzebne. To czego nie ma w tv ogladam w necie, a zaawansowane fazy szlemów juz i tak pokazuja w tv.
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Na razie dobrze idzie tej Argentynie ???? )
Zaraz dobry mecz Pan w tenisa zapowiada się ciekawie widowisko ale jak dla mnie Halep to bierze ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom