>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
M 0

mikolaj1

Użytkownik
Witam, wiem że pytanie nie należy do tematu,ale powiedzcie mi po tym remoncie forum,gdzie mogę zobaczyć reputację forumowiczow wrzucajacych swoje typy?? Widzę Loginy użytkowników ale nie umiem zobaczyć ich reputacji ?
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Witam, wiem że pytanie nie należy do tematu,ale powiedzcie mi po tym remoncie forum,gdzie mogę zobaczyć reputację forumowiczow wrzucajacych swoje typy?? Widzę Loginy użytkowników ale nie umiem zobaczyć ich reputacji ?
Musisz kliknąć na użytkownika i wtedy pojawi sie info o nim. Kompletnie nie pasuje mi ten nowy wygląd forum,
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Congratulations i miłej zabawy ???? bo pewnie bez tego się nie obejdzie ????
dzis na 16 do roboty , jeszcze jakiś kuponik skleje na szybko dla zabawy teraz ???? ale za to sob i niedz wolne także masz racje troszkę zabalujemy ???? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Zaraz graja Nowa Zelandia i Wyspy Salomona, taka to bogata oferta na teraz.
NO BTTS 1.44 wydaje sie lokata. Wyspy wyszly do finalowej czwartej rundy z bilansem 9pkt i 6:6 w bramkach w czterech meczach. Po odejsciu Australii do azjatyckiej strefy, bo i wstyd wasc, Nowa Zelandia jest niejako miejscowym hegemonem i z nowym graczem PL Woodem powinni spokojnie rozpykac &quot;rywala&quot; do zera, albo jakie handi...
Szmaciarze dali sobie karnego strzelic... ????
 
S 0

sansed

Użytkownik
Ja też byłem/jestem nowy ale nigdy (poza tym razem) nie zaśmiecałem tego wątku takim pytaniami. Google nie boli. HT- half time
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom