>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
To są jeszcze gówn****, a nie piłkarze ręczni, przecież tutaj każdy z każdym wygrywał, więc come back wcale nie jest jakimś ogromnym zaskoczeniem, chociaż sądziłem, że nasi jednak tego nie wypuszczą.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Ale w co się wierzyć nie chce? Przecież wczoraj z mega słabymi Brazylijczykami było to samo. Z -8 dojeżdzali chyba 2 razy na -2. A tu mamy Chorwację.
No ale jednak wczoraj na Brazylię DNB było 22 ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
A ja sobie spróbuję Chorwatów @11
Wczoraj z Brazylią do połowy Polacy chyba też 8 bramkami prowadzili a dali się dojechać w pewnym momencie na 2 bramki tylko przewagi

Gram DNB @11,50
większy kurs niż na czysty win ????
Pochwal się kolego ile tam zyskałeś ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Hebei u 243.5 za stala stawke @ 1.83

P.S w meczu Hebei ogromne ruchy lini, cos na rzeczy napewo. Hebei przegrywa 10 pktami, a handi zamiast isc w gore to idzie w dol ???? W 2Q byla przerwa a handi z +17.5 na 13.5 od tak sobie:p
102:130...232...⛔ ⛔ ⛔ Hebei dal zarobic dzisiaj po -3.5 stawce z nocki nie ma sladu, ale troche ryzyko bylo
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
A ja sobie spróbuję Chorwatów @11
Wczoraj z Brazylią do połowy Polacy chyba też 8 bramkami prowadzili a dali się dojechać w pewnym momencie na 2 bramki tylko przewagi
Gram DNB @11,50
większy kurs niż na czysty win ????
✅ Darmo hajsy
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 0

dutra

Gość
Stała stawka x 1.83 = 3.5 stawki
LEGITNE, ja wiem ze jest gorąco ale leki trzeba brać ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Warto na Haase?
Właśnie się zastanawiam, wczoraj grał solidnie, Schwartzmana nie powinno tu już być od II rundy, a dalej chłop ciągnie. @1.60 chyba warte próby, w H2H 4-0, lepsze podanie i na returnie też solidniej wygląda reprezentant Holandii. Raczej pójdę w jego stronę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom