>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
No tak, nawet przed chwilą sprawdzałem i można bezproblemowo. A tej strony co podałeś to nie znałem. Kiedyś używałem weeb.tv ale tam to dopiero mają problemy, mimo premium częste freezy bądź streamy nie działały, więc na wizje się przerzuciłem
Ja właśnie długo miałem Goldvod ale się zaczęły problemy w weekendy jak były dobre mecze i w dni meczów LM, to przeszedłem na Wizję. Tam jest lepiej, ale też im się zdarzają jakieś zawiechy serwerów.

Kurde u mnie nie da rady na wizji premium kupić, dziwne. Zamiast strony błąd 403 :/
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Ja właśnie długo miałem Goldvod ale się zaczęły problemy w weekendy jak były dobre mecze i w dni meczów LM, to przeszedłem na Wizję. Tam jest lepiej, ale też im się zdarzają jakieś zawiechy serwerów.
Kurde u mnie nie da rady na wizji premium kupić, dziwne. Zamiast strony błąd 403 :/
Haha faktycznie, u mnie teraz też nie działa. Ale można również kupować tutaj http://www.kody24h.automater.pl/ bądź tu: http://www.voucherygp.automater.pl/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Oglądam PSG i jest posiadanie ale rywale sobie radzą w obronie. Jeśli miałbym coś zaproponować to to, że Paryżanie w drugiej połowie coś wbiją, może nawet ze dwie. Guingamp nie da rady się bronić 90 minut. Postawiłbym sam ale mój ubogi forBET nie oferuje tego meczu na live.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
O dziękówka za adresy, zapisuję, przydadzą się.

Tam we Włoszech to i może czerwo poleci, choć na razie tylko 2 żółte.
Tam już mogła wpaść czerwona, dał żółtą, ale jakby wyrzucił z boiska wcale bym się nie zdziwił, inny sędzia może by dał ????
 
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Oglądam PSG i jest posiadanie ale rywale sobie radzą w obronie. Jeśli miałbym coś zaproponować to to, że Paryżanie w drugiej połowie coś wbiją, może nawet ze dwie. Guingamp nie da rady się bronić 90 minut. Postawiłbym sam ale mój ubogi forBET nie oferuje tego meczu na live.
Jeśli ja mogę pograć live to i ty możesz.. Dobrze poszukaj
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom