>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Server Error
We&#39;re sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.
Tak pisze na sts jak chcę wejsć
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Jednak ta zmiana prawa przyniosła zamierzony efekt dla lobbujących za nią &quot;legalnych&quot; buków. Niestety, można by rzec bo wiele było nawet tutaj zarzekania się, że do Juroszka to grać nie pójdziemy, a teraz strona sts wysiądzie na 15 min i lament tutaj niemiłosierny hehe. Cóż, wasz wybór, ja sobie nie wyobrażam grania tam na takich warunkach, ale co kto lubi.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Pierdole wypłacam wszystko z tego STS&#39;a i więcej tam nie gram to jest kpina żeby taka firma od kilku tygodni nie zrobiła nic z tymi problemami na stronie.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Apollon over 1,5 @ 2,10
Tworzą okazje. Coś jeszcze wcisną. Nie gram ich wygranej tylko dlatego, że w defensywie prezentują się bardzo beztrosko.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Pierdole wypłacam wszystko z tego STS&#39;a i więcej tam nie gram to jest kpina żeby taka firma od kilku tygodni nie zrobiła nic z tymi problemami na stronie.
Popieram a w Fortunie próbowałeś grać ,moż etam będzie lepiej ;)
 
jozzy22 570,9K

jozzy22

Użytkownik
Nocny wynik w Kolumbii siadł jak w masło.Mam nadzieje,że ktoś się skusił.
Próbujemy dziś:

Litwa

Zalgiris - Stumbras

X - 3.15

Start 17:00

Obie ekipy póki co szału nie robią więc próbujemy pograć podział punktów
⛔
Żalgiris praktycznie cały mecz z przewagą zawodnika i przegrywają 0:2,shit
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Vardar już 1-0, oby utrzymać to !

Następny gol: Braga @1,66 Fortuna

Polecam, cisną Hafnar konkretnie, póki co gospodarze już mają 2 żółte kartki
Oglądasz ten mecz. Moim zdaniem to Islandczycy lepiej wyglądają jak na razie i zasłużenie prowadzą, ja tam nie widzę żeby Braga na nich siedziała. A mecz oglądam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom