>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ogólnie rzecz powiedziawszy podatki w ziemniakach to nie jest największy problem. To jest jeden z wielu problemów obok strasznie ubogiej oferty, zaniżaniu kursów i robienia w ciula graczy na online (czytaj sts dublowanie kuponów itp.).
Podatki to nie jest największy problem? Kolego grając za 100 zł grasz realnie za 88 i mówisz, że to nie jest problem ????
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Podatki to nie jest największy problem? Kolego grając za 100 zł grasz realnie za 88 i mówisz, że to nie jest problem ????
Oczywiście, że jest, ale napisałem, że obok nich są jeszcze inne wcale nie mniej istotne, przynajmniej dla mnie. Jeśli jesteś mega dobry to i tak będziesz na plus, tylko pytanie czy wtedy jest to już opłacalne i rentowne granie i poświęcanie kupy czasu.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
o jest jeden z wielu problemów obok strasznie ubogiej oferty, zaniżaniu kursów
Możesz to wyjaśnić , co to znaczy zaniżanie kursów ? czyli co ? że gdy np: na &quot;A&quot; jest 1.5 to na &quot;B&quot; jest np: też 1.5 czy ile ? Mam rozumieć że tam jest bardzo wysoka marża ?
Nie gram tam to nie wiem...
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Możesz to wyjaśnić , co to znaczy zaniżanie kursów ? czyli co ? że gdy np: na &quot;A&quot; jest 1.5 to na &quot;B&quot; jest np: też 1.5 czy ile ? Mam rozumieć że tam jest bardzo wysoka marża ?
Nie gram tam to nie wiem...
Wszystko porównuje względem &quot;nielegalnych&quot; bukmacherów.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Możesz to wyjaśnić , co to znaczy zaniżanie kursów ? czyli co ? że gdy np: na &quot;A&quot; jest 1.5 to na &quot;B&quot; jest np: też 1.5 czy ile ? Mam rozumieć że tam jest bardzo wysoka marża ?
Nie gram tam to nie wiem...
znaczy to, że jak masz kurs w Pinnacle 1.80 - 2.10 to w stsie masz 1.70 - 1.90 + podatek

????
 
psychol32 430,6K

psychol32

Użytkownik
Oczywiście, że jest, ale napisałem, że obok nich są jeszcze inne wcale nie mniej istotne, przynajmniej dla mnie. Jeśli jesteś mega dobry to i tak będziesz na plus, tylko pytanie czy wtedy jest to już opłacalne i rentowne granie i poświęcanie kupy czasu.
Owszem jak się jest dobrym to się jest na plusie, ale jak policzyłem ile wygrywa się u nich a ile można wygrać grając to samo bez podatku to się za głowę złapałem. Nawet po kilka setek na kuponie). Od miesiąca praktycznie nie gram bo to zdzierstwo.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Ja sie nie znam. Ale ja swoje zdanie wyraże. Moje zdanie brzmi następująco: Kursy na Serbie to value jak stąd do Gdańska (mieszkam na południu). Jeszcze seniorzy w stsach zbili kurs na Polskę i wszystko w stronę Serbii wyglada bardzo smaczne. Na przykład dokładny wynik po dwóch setach: 0-2
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Owszem jak się jest dobrym to się jest na plusie, ale jak policzyłem ile wygrywa się u nich a ile można wygrać grając to samo bez podatku to się za głowę złapałem. Nawet po kilka setek na kuponie). Od miesiąca praktycznie nie gram bo to zdzierstwo.
Oczywiście, że zdzierstwo. Mają pozostać ci, którzy przynoszą regularny profit, ale nie sobie, tylko bukom, żeby miały, co do garnka włożyć na drugi dzień. Weź sobie ostatni miesiąc i od wszystkich twoich stawek, czyli obrotu policz 12% - tyle trzeba byłoby zapłacić bukom.

Oprócz tego trzeba byłoby osobno policzyć wygrane z pomniejszoną stawką.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Ale mnie nie interesuje powód niższych kursów u &quot;legalów&quot;, może być i marża. Stwierdzam fakt i piszę, co dla mnie, jako gracza generującego profit nie odpowiada.
Akurat jeśli chodzi o marżę to STS czy inne polskie, mają nie wiele odbiegającą od większości innych &quot;nielegalnych&quot;. Podatek to już inna sprawa...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom