>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ostatni typ
Skendija nie strzeli
1.80
Bwin

Dla tych co nie wiedzą, to grają z Milanem.,
no i co z tego? wielki Milan? ????
jak grają włoskie ekipy na wyjazdach każdy wie?
wyjebki na wyjazdach to ich drugie imię.
rotacja w składzie - 7 zawodników wymienionych.
znając życie przejdą obok meczu byleby odegrać 90 minut.
sorry ale nie... idę w drugą stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie rozumiem tego faworyzowania Serbii , przecież te drużyny są siebie warte , tyle że Nasi grają u siebie....
dobrze znasz sie na siatkówce widzę jak gracze z topowych drużyn Europy są tyle samo warci co Drzyzgi i Konarskie ???? + Kurki nie potrafiące piłki przyjąć ???? ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
DawidBarca to ja proszę Ciebie żebyś się uciszył, jeśli nie masz nic mądrego do dodania.
Mam wiele mądrych rzeczy, między innymi dodatnie handi na Serbie ????

ale śmiech mnie ogarnia jak widzę znawców, którzy nie wiedzą skąd się wzieły typy na Serbów

pozdro
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
O matko, aż mi się łezka w oku zakręciła, jak przeczytałem, że postawiłeś GRUBASA... Każdy pamięta grube lokomotywy Wawo &lt;3
Pamiętam jego ja stawiam tylko Pojedyńcze meczyki
Wczoraj Polki przegrały wygrany mecz ,a teraz Polacy jak odwalą to szkoda słów ,szerif i tak dał zarobić i salzburg 2,5
Dziękuje skusiłem się na Polske bo u siebie grają
Marnie to widzę teraz
Pozdrawiam i powodzenia życzę ,oby wchodziło wszystkim ,mi dobrze hokej wchodzi tylko
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Mam wiele mądrych rzeczy, między innymi dodatnie handi na Serbie ????

ale śmiech mnie ogarnia jak widzę znawców, którzy nie wiedzą skąd się wzieły typy na Serbów

pozdro
Sam dałem dodatnie handi na Serbów ????

Nie trzeba wchodzić z każdym w polemikę, która sprowadza się do spamu i kłótni.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Możesz napisać skąd wzięły ?
Typy na Serbów? nie chciało mi się tego już pisać w jakiejś obszernej analizie, ale napisałem pare słów w dziale

jednym słowem lamery grają tutaj na swoim stadionie z ludźmi którzy trzymają kluczowe pozycje w najlepszych klubach Europy. Nawet bez Atana ich cisną ???? Luburic też świetny gość, ale Grbic też kpine robi trochę ???? No ale na Polske wystarczy spokojnie
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Maccabi - Altach o4.5 @3.10 Wynik na styku więc ktoś powinien strzelić pod koniec
⛔
Kilka szans na świetne kontry Maccabi, ale w ogóle nie zainteresowani dobiciem rywala, tylko trzymali piłkę jak najdłużej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom