>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Kogo miał wprowadzić? Niestety ale obecnie na ławce Polakow grają parowy same i trzeba sie z tym pogodzić. Została tylko nazwa przeciwko której trzeba kosic grube siano i tyle w temacie
Wszedł Kaczmarek i pociągnął w tym ataku. Wszedł buszek utrzymał chociaż zagrywke w polu. Wszedł łomacz zagrał pajpa, dwa ciekawe zagrania ze środkowym, wykorzystał Kaczmarka który kończył. Zagrał do Kubiaka i się skończyło... Hehe

Wiec nie mów że te noł nejmy nic nie wniosły.
Trener dzisiaj przegrał.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Podajcie jednego zawodnika ktorego ten biedak z zaksy mial wprowadzić ???? banda lamerow na lawce i nic wiecej nie ma alternatyw, trzeba grać Kubiaczkiem co tylko ryja wydzierac umie i drugim nieogolonym panem z prawego skrzydła wstyd, ale niestety Wlazly + Mika w formie już nie wrócą, szykują sie lata posuchy i jedyne co to trzepac hajs na tym
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Wszedł Kaczmarek i pociągnął w tym ataku. Wszedł buszek utrzymał chociaż zagrywke w polu. Wszedł łomacz zagrał pajpa, dwa ciekawe zagrania ze środkowym, wykorzystał Kaczmarka który kończył. Zagrał do Kubiaka i się skończyło... Hehe

Wiec nie mów że te noł nejmy nic nie wniosły.
Trener dzisiaj przegrał.
Jeśli zrobił by zmiany już na początku trzeciego seta to może by go wygrali i inaczej by wyglądał ten mecz a tak to...
 
N 123

nemsik

Użytkownik
Panowie mam jest tu ktoś kto wypłacał pieniadze z 1xbet na ecopayz ? co musze wpisac
: Konto w elektronicznym systemie płatniczym lub numer ID:
??
Pan na czacie nie jest w stanie mi pomoc
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Panowie mam jest tu ktoś kto wypłacał pieniadze z 1xbet na ecopayz ? co musze wpisac
: Konto w elektronicznym systemie płatniczym lub numer ID:
??
Pan na czacie nie jest w stanie mi pomoc
Pewnie jest tak jak wypłata na skrilla, adres email. Ale nie używałem ecopayz, więc to nie jest pewne :grin:
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Zuchman nie rozbrajaj mnie... Kaczmiarkiem i Łomaczem chcesz wygrywać z Serbia? To tak jakby Czarnych Radom na przeciwko Modeny postawić ????
Widać że nie oceniasz obiektywnie sytuacji w połowie 3 seta.
Tak Radom byłby lepszy zdecydowanie od Modemy w tym fragmencie meczu z takim zaangażowaniem. Podgonili wyniku z -4 na remis, była szansa wyjść na prowadzenie. Zawodnicy nie wiedzieli co się dzieje, trener Serbów musiał reagować.

3 zmiany i nagle życie wróciło do zespołu. Była energia pomysły na rozegranie akcji a nie spuszczane głowy i byleby dograć do końca

***** masz takie wysokie mniemanie o sobie że jesteś ślepy.
Nie mówię że polska reprezentacja jest mega kurfa zajebista tylko oceniam sytuacje jaka miały miejsce na parkiecie.
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
Coś się komuś stało, ale to ile trwa akcja ratunkowa, czy co oni to robią, to jest jakaś paranoja. Trwa to tyle co ewakuacja WTC a na trybunie 3 osoby na krzyż.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom