>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Panowie, weźcie wreszcie mnie nakierujcie jakoś, bo jestem już skołowany, mianowicie gdzie swoje mecze w charakterze gospodarza będzie grał Szachtar Donieck? Bo już tyle wersji słyszałem, Kijów, Charków, Lwów i Donieck. Swego czasu grali przecież w Kijowie, to byłaby gratka dla polskich fanów, np takie Napoli 13.09 albo City 6.12 ;) Proszę o pomoc chlopaki.
Edit: Wiem, ze flashscore twierdzi, ze Charkow, ale jakies bardziej legit info ????
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Panowie, weźcie wreszcie mnie nakierujcie jakoś, bo jestem już skołowany, mianowicie gdzie swoje mecze w charakterze gospodarza będzie grał Szachtar Donieck? Bo już tyle wersji słyszałem, Kijów, Charków, Lwów i Donieck. Swego czasu grali przecież w Kijowie, to byłaby gratka dla polskich fanów, np takie Napoli 13.09 albo City 6.12 ;) Proszę o pomoc chlopaki.
Edit: Wiem, ze flashscore twierdzi, ze Charkow, ale jakies bardziej legit info ????
Oficjalna strona Szachtara mówi, że mecze wszystkie mecze w Charkowie.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Myślicie, że w meczu PSG lepszy over 3.5 czy under 4.5?

Nie śledzę francuskiej ale mi się kojarza goście z jako taka obrona. A linia 4.5 jest dość spora. Inna sprawa, że PSG może coś stracić i wtedy już jest zagrożone.

Oglądał ktoś mecze PSG? Serio tacy mocni czy rywale poniżej poziomu?
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Myślicie, że w meczu PSG lepszy over 3.5 czy under 4.5?

Nie śledzę francuskiej ale mi się kojarza goście z jako taka obrona. A linia 4.5 jest dość spora. Inna sprawa, że PSG może coś stracić i wtedy już jest zagrożone.

Oglądał ktoś mecze PSG? Serio tacy mocni czy rywale poniżej poziomu?
Trudno powiedzieć. Na tle poprzedniego rywala byli niesamowicie mocni. Po tym jak stracili gola jechali z nimi, jak walcem, ale teraz rywal trochę mocniejszy, więc będzie lepsza okazja do ich oceny (czytaj Neymara) ????
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Myślicie, że w meczu PSG lepszy over 3.5 czy under 4.5?

Nie śledzę francuskiej ale mi się kojarza goście z jako taka obrona. A linia 4.5 jest dość spora. Inna sprawa, że PSG może coś stracić i wtedy już jest zagrożone.

Oglądał ktoś mecze PSG? Serio tacy mocni czy rywale poniżej poziomu?
Oglądałem ostatni mecz z Touluse, PSG w ataku rozgrywało bardzo dobrze, do pierwszej bramki mieli jakiś problem z ostatnim podaniem i z wykończeniem, ale jak zaczęli przegrywać 0:1 to nastawili celowniki i potem już poleciało. Nie wiem, jak w defensywie prezentuje się Etienne, nie gram raczej nic w tym spotkaniu, więc tylko tyle mogę pomóc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom